Atlantis

Wyspa pełna kłów pazurów i magii!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2021-05-18 23:13:07

Accalia Felan
Frywolna Wilczyca Alia
Dołączył: 2021-04-19
Liczba postów: 275
Wzrost: 175 cm
Wiek: 20 lat
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Szare
Urodziny: Niedługo będzie miała 21 lat
AndroidOpera 62.3.3146.57763

Sezon burz — Jasper i Accalia

Brudnopis:
- pierwsza pełnią
- napad na Accalie i jej przemiana + problemy Uriela z powodu obrony wilczycy
- Accalia opuszcza dom Jaspera i Uriela
- ...?


Czasami warto zamilknąć, by usłyszeć głos swojego serca.
2b6115ddc92c8.png

Offline

#2 2021-05-20 22:17:47

Jasper Locay
Pan od nauki kochania
Dołączył: 2019-08-20
Liczba postów: 405
Wzrost: 1,87 cm
Wiek: 25 lat
Rasa: Wampir
Kolor oczu: Szare
WindowsOpera 76.0.4017.123

Odp: Sezon burz — Jasper i Accalia

Żyło nam się dobrze. To znaczy wykształciliśmy razem z Accalią pewną rutynę, zdrową chyba dla nas obojga. To znaczy, ja czułem się w niej dobrze, Alia czuła się najlepiej wtedy kiedy i ja, sam nie wiedziałem czasem jak rozdzielić to, albo sprawić byśmy porobili coś co ona lubi, skoro zawsze odpowiadała  "będzie mi się podobać to samo co tobie"... Przecież to chyba nie mogło działać aż tak? Ale... nie dostrzegałem w niej nieszczerości, czy nieszczęścia, wydawała się być szczęśliwa u mojego boku, a to napawało mnie pewną dumą. Ponieważ w końcu byłem dla kogoś ideałem i choć nie byłem, to ktoś widział we mnie ten ideał mimo wszystko i... to było nie do wyjaśnianie piękne.
Leżeliśmy w łóżku, po seksie (nocnym, bo kochaliśmy się ostatnio rano, oraz po spacerach na mieście kiedy wracaliśmy do domu), jednak Accalia nadal miała niezwykle podwyższone tętno i nadal całowała mnie po torsie z cichym pomrukiem, głaszcząc palcami po twarzy.
- Już za dwa dni wypada pełnia? - upewniłem się, głaszcząc ją po włosach, co jakiś czas oddychając głęboko, bo choć byłem już wykończony od namiętnego i intensywnego seksu, to wilczyca nadal mnie rozpalała. - To dlatego jesteś taka nabuzowana? - zapytałem z lekką chrypką.


Nie jestem tym kim chciałbym być, jestem kimś kim mógłbym być, chciałbym być kimś innym kim nie jestem

a3bc51e8ef2d4.png

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
donaldrpg - e-dziennikpilch - bugmaher - king - fortest