Atlantis

Wyspa pełna kłów pazurów i magii!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#381 2020-06-09 10:23:23

Mikhail Harland
Król Wampirów
Dołączył: 2020-05-26
Liczba postów: 598
Wzrost: 1,89 cm
Wiek: 59 lat/63 lata
Rasa: Wampir
Kolor oczu: Piwne
Urodziny: 1 stycznia
WindowsChrome 83.0.4103.97

Odp: Wampirzy dwór królewski

- Zdecydowanie sił mamy pod dostatkiem - przyznałem zadowolony, obejmując nagą wampirzycę, całując ją namiętnie, ciesząc się z jej bliskości, naszej namiętności. A było jej bardzo, bardzo dużo, aż sam nie wiedziałem skąd ona się brała, jakby cały czas błogość naszego dworu spływała nieskończenie na nas...
Nadal muzyka była słyszalna, nadal byliśmy pod wpływem balu. Teraz jednak... Po prosto dawaliśmy się ponieść, jednak nie musieliśmy pośpiesznie uspokoić, teraz rozpieszczaliśmy się.


77a1b800a3594c9df9ba9e4717271ce62132306b.pnj

Offline

#382 2020-06-09 15:53:16

Evangeline Harland
Królowa Wampirów
Dołączył: 2020-05-25
Liczba postów: 608
Wzrost: 170 cm
Wiek: 40 lat/44 lata
Rasa: Wampir
Kolor oczu: Piwne
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Wampirzy dwór królewski

Seks z Mikhailem zaczynał stawać się... Zupełnie inny niż z kimkolwiek wcześniej. Pomijając oczywiście fakt, że tu nie pokazywałam za wszelką cenę swojej siły czy wyższości, nie kontrolowałam każdego ruchu, zarówno swojego jak i jego. Tu nie chodziło o to, a o... Sferę emocjonalną, którą jakimś cudem udało nam się zbudować. Odrzialywalismy na siebie niesamowicie mocno i to nie za pomocą magii, a po prostu sami z siebie, co wydawało się być... bardzo dziwne ale za razem niesamowicie ekscytujące.
łączyły nas silne uczucia, czy tego chcieliśmy, czy nie. Po prostu tak było. On był mój, a ja czułam silną potrzebę zaznaczenia tego na każdy możliwy sposób.
I kiedy w końcu padliśmy, wykończeni seksem, znów wróciłam do tamtych rozmyślań, spoglądając na wampira. Na jego podrapane ramiona, na malinki na ciele, na spuchnięte wargi, które lekko wyginały się w uśmiech... W końcu dostrzegłam jego fizyczność, która od samego początku leżała daleko poza moim zainteresowaniem, a teraz? Teraz była dokładnie w centrum mojej uwagi.
Zaśmiałam się sama z siebie i zamknęłam oczy.


Nienawiść jest banalna. Wywodzi się ze złości, niechęci, niewiedzy, obrzydzenia, a czasami nawet z krzywdy i bólu. A my ostatnimi czasy nie mamy do czynienia z żadnym z powyżej wymienionych. Zauważyłeś?

699208820c95ed66ce71a6a34ca1e50780d51f9d.jpeg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
szalonemisie - ksywa - minirs3v3 - popelnej - izukkuhc