Atlantis

Wyspa pełna kłów pazurów i magii!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#561 2020-11-09 19:17:38

Nerissa
Mała sexy syrenka
Dołączył: 2019-11-22
Liczba postów: 451
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Piękna miłość - Syrena i wilkołak

Przestałam się oglądać i podeszłam do wilka, który stał w progu wejścia do łazienki. Wyciągnęłam ręce w górę i zarzuciła mu je na ramiona, kiwając się lekko na boki.
- Lubię nagość, jest zdecydowanie bardziej naturalna niż chowanie się pod materiałem. Ale ty jako wilk zapewne to rozumiesz. - Popatrzyłam mu w oczy, przyciągając jego twarz bliżej mojej. - Dziękuję za prezent, na pewno będę go używać - zapewniłam go.


Delikatna jak porcelana, ostra jak tłuczone szkło.

328c3aca5dcce.jpg

Offline

#562 2020-11-09 22:43:17

Connery McGallan
Seksowna depresja :c
Dołączył: 2019-12-23
Liczba postów: 449
Wzrost: 187 cm
Wiek: 34 lata
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Niebieskie
WindowsOpera 72.0.3815.186

Odp: Piękna miłość - Syrena i wilkołak

- Mam nadzieję, że będzie to miłe użytkowanie - przyznałem cicho, ciągnięty do twarzy Rissy, oddając się pocałunkowi. Dłuższa chwilę po prostu się całowaliśmy, a mlaskanie, mruknięcia i zasysanie warg, języków, niosły się po domu.
- Ale masz rację... Jestem wilkołakiem, ale jakbym zapomniał nim już być... - mruknąłem cicho. - Moja dzikość zamieniła się w spokój, naturalność i nagość, przerodziły się w ciągłe obawy i wstydliwość... - pokręciłem głową. - Cieszę się, że przy tobie znów staję się sobą. Tym rodzajem siebie, którego bardzo lubię... - uśmiechnąłem się zawadiacko, trącając nosem nos Nerrisy.


"Czasem brak jednej osoby sprawia, że świat zdaje się wyludniony"

7d9cad6d077b9.png

Offline

#563 2020-11-09 23:39:14

Nerissa
Mała sexy syrenka
Dołączył: 2019-11-22
Liczba postów: 451
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Piękna miłość - Syrena i wilkołak

- Nie pozwolę by uciekły cię tak proste i piękne rzeczy jak dzikosc i nagość. Instynkt jest częścią nas. Nie wolno ci o nim zapominać, wilku - szepnęłam, sięgając znów jego wargi, ale Connery znów poruszył głową trącając nosem mój nos, więc wstrzymałam się przed pocałunkiem, patrząc na niego szeroko otwartymi oczami. - Wstydliwość to jakiś straszny wymyśl istot z lądu... Mogę zaakceptować fakt, że lubicie przyozdobić ciała w materiał. Ja lubiłam perły i swoje łuski, ale nie pojmę nigdy jak można się siebie wstydzić. Tym bardziej gdy wygląda się jak ty czy ja...


Delikatna jak porcelana, ostra jak tłuczone szkło.

328c3aca5dcce.jpg

Offline

#564 2020-11-09 23:45:53

Connery McGallan
Seksowna depresja :c
Dołączył: 2019-12-23
Liczba postów: 449
Wzrost: 187 cm
Wiek: 34 lata
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Niebieskie
WindowsOpera 72.0.3815.186

Odp: Piękna miłość - Syrena i wilkołak

Pokręciłem rozbawiony głową.
- Nie wszyscy wyglądają tak cudownie i pięknie jak ty moja ukochana, ani tak dobrze jak ja... Przekonasz się z czasem, ubrania i wstydliwość, to nie jedyne nasze dziwactwa - parsknąłem śmiechem i złapałem syreny za pośladki, unosząc ją tak, że Rissa odruchowo oplotła nogami moje biodra. - A teraz powiedz mi piękna... Chcesz by cię zaprowadzić do sypialni? Czy może masz ochotę na coś jeszcze innego niż na mnie? - zapytałem miękko, wpatrując się w nią ciekawsko.


"Czasem brak jednej osoby sprawia, że świat zdaje się wyludniony"

7d9cad6d077b9.png

Offline

#565 2020-11-09 23:57:58

Nerissa
Mała sexy syrenka
Dołączył: 2019-11-22
Liczba postów: 451
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Piękna miłość - Syrena i wilkołak

- Na dziś chyba już wszystko, jedynym planem został cudowny seks z tobą, więc zanieś mnie na łóżko i mnie na nim przeleć - mruknęłam mu do ucha, całując po nim mokrymi wargami. - Tylko teraz będziesz musiał mnie jeszcze z tego rozebrać. Sam widzisz, to zdevydowanie mniej komfortowe - zauważyłam.


Delikatna jak porcelana, ostra jak tłuczone szkło.

328c3aca5dcce.jpg

Offline

#566 2020-11-10 00:09:41

Connery McGallan
Seksowna depresja :c
Dołączył: 2019-12-23
Liczba postów: 449
Wzrost: 187 cm
Wiek: 34 lata
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Niebieskie
WindowsOpera 72.0.3815.186

Odp: Piękna miłość - Syrena i wilkołak

- Taa... faktycznie mniej komfortowe dla naszego trybu życia. Ale robi wrażenie - zaznaczyłem, sprawnie przechodząc do naszej sypialni, i kładąc tam syrenę, która niechętnie wypuściła moje biodra ze swojej pułapki nóg. Ale jednak bez problemu pomogłem jej pozbyć się każdej z części bielizny, za co chyba była mi bardzo wdzięczna, bo nie przestawała całować. Oj nie przestawała całować...
- Chcesz być na górze, na dole... Z tyłu, czy chcesz na mnie patrzeć? Powiedz, jaki szalony pomysł masz do wypróbowania, skoro twój wilk ma już ochotę cię zerżnąć, bez jakichś poważniejszych oporów? - zapytałem, podszczypując jej piersi z rozbawieniem.


"Czasem brak jednej osoby sprawia, że świat zdaje się wyludniony"

7d9cad6d077b9.png

Offline

#567 2020-11-10 00:17:20

Nerissa
Mała sexy syrenka
Dołączył: 2019-11-22
Liczba postów: 451
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Piękna miłość - Syrena i wilkołak

Uśmiechnęłam się lekko, byłam mocno podekscytowana i zaczynałam być coraz bardziej podniecona. Mogłam robić co chciałam? Będzie robił to co ja chcę? Dwa razy nie musiał mnie o to upominać. Na zawsze wiedziałam czego chce podczas seksu. Tym razem chciałam zapanować nad jego ciałem. A wilk, pomimo swojej siły, pozwolił mi na wszystko czego pragnęłam, nie sprzeczał się ze mną, nie walczył, po prostu mi się poddał...


Delikatna jak porcelana, ostra jak tłuczone szkło.

328c3aca5dcce.jpg

Offline

#568 2020-11-10 01:02:53

Connery McGallan
Seksowna depresja :c
Dołączył: 2019-12-23
Liczba postów: 449
Wzrost: 187 cm
Wiek: 34 lata
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Niebieskie
WindowsOpera 72.0.3815.186

Odp: Piękna miłość - Syrena i wilkołak

To było długie popołudnie i wieczór, miałem długo wrażenie, że Nerissa nie odczuwa zmęczenia, że ona po prostu będzie mnie pobudzać i rozgrzewać, doprowadzać do wrzenia i wytrysku tak często, aż nie padnę i nie wyzionę ducha. Dlatego szczerze mówiąc, kiedy padła obok mnie, zadowolona z siebie, odetchnąłem nie tylko ze spełnieniem, ale i nutką ulgi. Huh... Aż nie wiem co o tym sądzić. Dorównam kiedyś jej siłą i pragnieniem? Hm ciekawe pytanie, w końcu... Sam nie wiem.
- Absolutnie... Na Wielkiego Wilka... - pokręciłem głową. - Nie mam słów Nerissa. Ani sił. Pozwól mi proszę... że się zdrzemnę... - odetchnąłem i przewróciłem się na bok, twarzą do mojej syrenki. - Moja ukochana... To było naprawdę dobre - zamruczałem szczerze.


"Czasem brak jednej osoby sprawia, że świat zdaje się wyludniony"

7d9cad6d077b9.png

Offline

#569 2020-11-10 11:50:53

Nerissa
Mała sexy syrenka
Dołączył: 2019-11-22
Liczba postów: 451
Windows 8.1Chrome 86.0.4240.111

Odp: Piękna miłość - Syrena i wilkołak

- Wiem, że było, wilku - powiedziałam spokojnie, unosząc się na łokciu i spoglądając na niego z góry. - Właśnie tak miało być - dodałam, wzdychając cicho. Wyciągnęłam dłoń i przeczesałam palcami jego włosy. - Idź spać już na dobre, nie ma co się już wybudzać ze snu, wieczór już bliski. Co najwyżej obudzisz się wcześnie, ale ty zawsze znajdujesz sobie coś do roboty - zauważyłam, nie przestając gładzić go po włosach. - Ja jeszcze posiedzę chwilę, ale ty śpij...


Delikatna jak porcelana, ostra jak tłuczone szkło.

328c3aca5dcce.jpg

Offline

#570 2020-11-10 11:58:56

Connery McGallan
Seksowna depresja :c
Dołączył: 2019-12-23
Liczba postów: 449
Wzrost: 187 cm
Wiek: 34 lata
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Niebieskie
AndroidOpera 60.3.3004.55692

Odp: Piękna miłość - Syrena i wilkołak

- Dobrze... Dobrze kochana... Nie siedź za długo... - mruknąłem cicho zamykając oczy. - Jak ja cię kocham.... -  szepnąłem, rozluźniając się cały pod jej delikatnym dotykiem i odpływając powoli w głęboki sen
Może kiedyś gdy już nasiąknę magią Nerissy będę potrzebował mniej snu? A może będę silniejszy, by móc lepiej ją chronić? Ahh... Chciałbym być dla niej silniejszy...
Nie wiem sam kiedy zmieniłem w wilka, jak to w głębokim śnie bywa, ale wiedziałem, że Rissa lubi tą postać i na pewno będzie spała jeszcze spokojniej wtulając się w niego.


"Czasem brak jednej osoby sprawia, że świat zdaje się wyludniony"

7d9cad6d077b9.png

Offline

#571 2020-11-10 17:21:43

Nerissa
Mała sexy syrenka
Dołączył: 2019-11-22
Liczba postów: 451
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Piękna miłość - Syrena i wilkołak

Connery zasnął dosyć głęboko i kiedy chciałam wyjść z łóżka i jeszcze posiedzieć na werandzie na schodach to mój mężczyzna zamienił się w wilka i jakoś... Zrezygnowałam z opuszczania łóżka. Zostałam razem z nim, wtulajac się w jego miękkie futro i wplątując w nie palce. Zwierzę cicho posapywało i nieco mi to przeszkadzało ale już się powoli przyzwyczajam do jego obecności, więc długo nie czekałam, aż i do mnie przyjdzie sen.


Delikatna jak porcelana, ostra jak tłuczone szkło.

328c3aca5dcce.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
newlife - siedzibaszatana - testoweforumtestowe - imperiidominati - amorek