Atlantis

Wyspa pełna kłów pazurów i magii!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#521 2020-11-07 22:40:19

Nerissa
Mała sexy syrenka
Dołączył: 2019-11-22
Liczba postów: 451
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Piękna miłość - Syrena i wilkołak

Przytaknęłam cichym pomrukiem.
- Wzięłam już prysznic rano, zanim tu do ciebie zeszłam - wyjaśniłam. - Nie mam apetytu na jedzenie, jedynie na ciebie - owoedzialam spokojnie i westchnęłam cicho. - Idź się przygotować do wyjścia. Ja... Chyba pójdę na plażę od razu. Mam ochotę ruszyć już teraz. Może zawyj, gdy wrócisz, usłyszę cię - zapewnień, obracając głowę i spoglądając na niego dosyć miękko jak na siebie. - Lub przyjdź do mnie, jeśli będziesz chciał - dodałam.


Delikatna jak porcelana, ostra jak tłuczone szkło.

328c3aca5dcce.jpg

Offline

#522 2020-11-07 22:52:09

Connery McGallan
Seksowna depresja :c
Dołączył: 2019-12-23
Liczba postów: 449
Wzrost: 187 cm
Wiek: 34 lata
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Niebieskie
WindowsOpera 72.0.3815.186

Odp: Piękna miłość - Syrena i wilkołak

- Przyjdę do ciebie kochanie i chwilę posiedzimy razem nad wodą - powiedziałem miękko. - Przebiorę się i wyjdę na miasto, postaram się by nie zajęło mi to zbyt dużo czasu - przyznałem spokojnie i pochyliłem się by ją pocałować czule w policzek. - Dziś będzie trochę wiać, więc nie idź w negliżu na plażę, proszę cię. Może tego nie czujesz, ale twoje ciało marznie i nie chcę byś sobie przez własną nieuwagę coś zgotowała... Możesz zostać po prostu w mojej koszulce - uznałem z troską, przyglądając się jej z lekkim uśmiechem, nadal pochylony.


"Czasem brak jednej osoby sprawia, że świat zdaje się wyludniony"

7d9cad6d077b9.png

Offline

#523 2020-11-07 23:26:53

Nerissa
Mała sexy syrenka
Dołączył: 2019-11-22
Liczba postów: 451
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Piękna miłość - Syrena i wilkołak

- Dobrze wilku. Pójdę ubrana - przytaknęłam, sięgając dłonią do jego brody i przyciągając do do swojej twarzy, pocałowałam głęboko. - Nie martw się mną, blisko wody jestem bezpieczna. Gdyby mi coś groziło, ocean mnie schowa - zapewniłam, gładząc go dłonią po policzku i odsuwając się, a następnie wstając z miejsca. - Ale wybrałeś dosyć odludne miejsce na swoje leżę... Na nasze leżę - poprawiłam się. - Więc myślę, że dzięki temu, jestem tu bezpieczna. Póki wyczuwam tu ciebie czuję się stosunkowo spokojnie.


Delikatna jak porcelana, ostra jak tłuczone szkło.

328c3aca5dcce.jpg

Offline

#524 2020-11-07 23:33:34

Connery McGallan
Seksowna depresja :c
Dołączył: 2019-12-23
Liczba postów: 449
Wzrost: 187 cm
Wiek: 34 lata
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Niebieskie
WindowsOpera 72.0.3815.186

Odp: Piękna miłość - Syrena i wilkołak

- Jesteś bezpieczna, masz rację - pokiwałem głową z lekkim uśmiechem. - Może i Atlanta czuwa nad całą wyspą i jeszcze więcej, ja czuwam nad tym miejscem. Gdyby ktokolwiek się zbliżył na te ziemię, będę wiedział - zapewniłem. - Więc faktycznie jest tutaj bardzo bezpiecznie... - pokiwałem głową, nie odsuwając się jeszcze dłuższa chwilę, napawając się jej bliskością, jej ustami, jej ciepłem... tak czułem od niej bijące ciepło. Może nie nowość, ale... gdy się tak na tym skupiłem, traciłem głowę.
- Wyglądasz bardzo ładnie w mojej koszulce - przyznałem cicho. - Lubię cię i ubraną i nagą... Zawsze jesteś piękna - dodałem zaraz nieco rozbawiony swoją analizą.


"Czasem brak jednej osoby sprawia, że świat zdaje się wyludniony"

7d9cad6d077b9.png

Offline

#525 2020-11-07 23:36:43

Nerissa
Mała sexy syrenka
Dołączył: 2019-11-22
Liczba postów: 451
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Piękna miłość - Syrena i wilkołak

- Naprawdę? A co lubisz w mnie ubranej? - zapytałam zaciekawiona, marszcząc lekko brwi. Naprawdę mnie to ciekawiło! - Ubranie tylko zasłania cało... A skoro je tak lubisz, to czemu lubisz też to, że mam je na siebie? To chyba trochę sprzeczne, mylę się? - dopytywałam, spoglądając mu w oczy, szukając w nich odpowiedzi na swoje pytania.


Delikatna jak porcelana, ostra jak tłuczone szkło.

328c3aca5dcce.jpg

Offline

#526 2020-11-07 23:41:21

Connery McGallan
Seksowna depresja :c
Dołączył: 2019-12-23
Liczba postów: 449
Wzrost: 187 cm
Wiek: 34 lata
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Niebieskie
WindowsOpera 72.0.3815.186

Odp: Piękna miłość - Syrena i wilkołak

- To chyba... lądowa rzecz, wiesz? - przyznałem rozbawiony. - Uprawialiśmy dziki seks, jesteś ubrana w moją rzecz, która jest nieco zabawnie na ciebie za duża, wyglądasz w niej i tak ślicznie, bo jesteś po prostu śliczna i... To po prostu miłe dla mnie, bezpośrednio dla mnie - przyznałem, a potem jeszcze chwilę zastanowiłem się nad wyjaśnieniem. - Skąpo ubrana kusisz. Nagością też kusisz, ale inaczej, jakby... odkrywasz wszystkie swoje karty i sekrety. Ubrana w mało, ale nadal zasłaniając się nieco... intrygujesz i budzisz ciekawość, pożądliwość... Choć sam nie wiem, we mnie zawsze ją budzisz - parsknąłem i pocałowałem Risse jeszcze raz. - Po prostu wyglądasz naprawdę pięknie, Nerisso...


"Czasem brak jednej osoby sprawia, że świat zdaje się wyludniony"

7d9cad6d077b9.png

Offline

#527 2020-11-07 23:45:06

Nerissa
Mała sexy syrenka
Dołączył: 2019-11-22
Liczba postów: 451
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Piękna miłość - Syrena i wilkołak

- Podoba mi się wyglądanie pięknie - szepnęłam z cieniem uśmiechu na moich wargach. - Gdy tak to przedstawiasz... Uczę się tego dopiero. Dobrze, że mi mówisz. Pożądanie to jedyna rzecz jaką porządnie rozumiem i odczuwam - przypomniałam mu. - Ale skoro lądowi lubią ubrania... Hm, to skoro będziesz w mieście, to może jednak kup mi jakieś ubranie? W którym będę mogła wyglądać dla ciebie "pięknie" - poprosiłam. - Mógłbyś?


Delikatna jak porcelana, ostra jak tłuczone szkło.

328c3aca5dcce.jpg

Offline

#528 2020-11-08 00:11:35

Connery McGallan
Seksowna depresja :c
Dołączył: 2019-12-23
Liczba postów: 449
Wzrost: 187 cm
Wiek: 34 lata
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Niebieskie
WindowsOpera 72.0.3815.186

Odp: Piękna miłość - Syrena i wilkołak

Zagryzłem wargę i pokiwałem głową z ochotą. O tak, takie prezenty chciałem sprawiać swojemu sercu całe życie.
- Z dziką przyjemnością, moja piękna... - zapewniłem mrukliwie, całując ją jeszcze raz, chyba nieco podekscytowany tym, że pozwoli mi kupić sobie coś w czym będzie wyglądać dla mnie pięknie. - Tak... Kupię ci coś co tutaj nazywamy "seksowną bielizną". I to nie jest ubranie w którym się chodzi po mieście, a tylko przy swoim ukochanym, rozumiesz? - upewniłem się wciąż z uśmiechem. - Mam nadzieję, że spodoba ci się to tak bardzo jak mi... A póki co naprawdę powinienem już iść - podsumowałem z westchnieniem unosząc się i wycofując, by zaraz szybszym krokiem wspiąć się po schodach, by znaleźć jakieś ubranie dla siebie.


"Czasem brak jednej osoby sprawia, że świat zdaje się wyludniony"

7d9cad6d077b9.png

Offline

#529 2020-11-08 00:40:42

Nerissa
Mała sexy syrenka
Dołączył: 2019-11-22
Liczba postów: 451
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Piękna miłość - Syrena i wilkołak

Westchnęłam, zagryzajac wargę. Jeszcze przez chwilę trwałam w bezruchu, wyglądając za okno zamyślona. Gdy ocknęłam się z tego amoku ruszyłam w stronę drzwi i wyszłam z domu tak jak wspominałam – od razu, jak najszybciej. Ruszyłam przez las, przypominając sobie po chwili dlaczego Connery kazał mi zakładać buty. Po drodze na plażę trochę pokaleczyłam sobie stopy, a potem okazało się że słona woda morska sprawa, że ranki pieką bardziej niż zwykle, każde usiadłam na biasku spoglądając na ocean z tęsknotą, jakby było czymś niezwykle odległym, a przecież było na wyciągnięcie ręki.
Na lądzie trzymała mnie jednak przede wszystkim ciekawość i obietnica. Connery z dnia na dzień stawał sie dla mnie coraz ważniejszy. A to, jak tłumaczył mi "miłość" bardzo mi się podobało.
- Nic dziwnego Atlanto, że sama kochałaś swojego wilka. Oni jakby tym... Zakładają - szeptałam, a moje słowa niósł wiatr. Jednak nie uzyskiwalam żadnej odpowiedzi. Czułam jednak, że mimo wsyztsko moja królowa mnie słucha. Dlatego nie poddawałam się i mówiłam dalej. Robiłam coś jakby... Zwierzanie się. Nigdy wcześniej tak nie robiłam. Ale dzięki temu, że nazwyalaam to wsyztsko, co działo się ze mną i wilkiem, jakoś bardziej to do mnie docierało.


Delikatna jak porcelana, ostra jak tłuczone szkło.

328c3aca5dcce.jpg

Offline

#530 2020-11-08 00:56:14

Connery McGallan
Seksowna depresja :c
Dołączył: 2019-12-23
Liczba postów: 449
Wzrost: 187 cm
Wiek: 34 lata
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Niebieskie
AndroidOpera 60.3.3004.55692

Odp: Piękna miłość - Syrena i wilkołak

Kiedy sprzedałem skóry w mieście do odpowiednich ludzi, zacząłem spacerować po mieście szukając sklepu ww którym mógłbym szukać idealnego prezentu dla Rissy. Kiiedy w końcu znalazłem odpowiedni, powierzyłem swoją pomoc ekspedience, w wyjaśniając zakup oraz... Gusta osoby której chciałem to zakupić. Kiedy udało mi się wybrać coś co bardzo mi się podobało i już widziałem oczami wyobraźni moją syrenę, ruszyłem z powrotem do mojego leża. Jednak zamiast wejść do chaty, zostawiłem tam tylko zakup, a sam ruszyłem do zejścia z klifów na plażę, gdzie na piasku osłoniętym od wiatrów, pełnym skał i zieleni oraz gdzie na niemal białym piasku siedziała moja syrena. Wciąż w mojej koszulce ze stopami znużonymi w wodzie.
- Już wróciłem kochanie - powiedziałem miękko siadając obok Rissy i zdejmując buty, podwijając nogawki, też znurzyłem stopy w wodzie.


"Czasem brak jednej osoby sprawia, że świat zdaje się wyludniony"

7d9cad6d077b9.png

Offline

#531 2020-11-08 01:02:25

Nerissa
Mała sexy syrenka
Dołączył: 2019-11-22
Liczba postów: 451
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Piękna miłość - Syrena i wilkołak

Nie odpowiedziałam od razu. Powoli wybudzlam się z amoku, odganialam melancholię i żal. Wzięłam głęboki oddech i dopiero po minucie, może nawet dwóch, zwróciłam twarz ku mężczyźnie.
- Dobrze cię znów widzieć, wielku. Muszę się nauczyć więcej chodzić... Ale jednak w butach - zaznaczyłam, wynurzając jedną stronę z wody i pokazując mu kilka niewielkich skaleczeń. - Nauczę się dużo chodzic i będę chodizla do miasta razem z tobą. Nad wodę chyba wolę przychodzić nocą. Teraz słońce świeciło wszędzie, nie mogłam się przed nim porządnie ukryć - zarzekam.


Delikatna jak porcelana, ostra jak tłuczone szkło.

328c3aca5dcce.jpg

Offline

#532 2020-11-08 01:17:07

Connery McGallan
Seksowna depresja :c
Dołączył: 2019-12-23
Liczba postów: 449
Wzrost: 187 cm
Wiek: 34 lata
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Niebieskie
AndroidOpera 60.3.3004.55692

Odp: Piękna miłość - Syrena i wilkołak

- Eh rozumiem. Ale z tego co widzę to nie sparzyłaś się od słońca.  A ranki zaraz zniknął, widzę że moje ślady są już niemal w ogóle niewidoczne, więc... Nie martw się tym zbytnio - pokiwałem głową. - Zwykłe klapki na spacery tutaj w zupełności wystarczą - skwitowałem w końcu i ostatecznie spojrzałem czule i z troską w oczy. - Wszystko dobrze? Rozmawiałas... Z morzem?  Z Atlantą? - zapytałem miękko.


"Czasem brak jednej osoby sprawia, że świat zdaje się wyludniony"

7d9cad6d077b9.png

Offline

#533 2020-11-08 01:21:11

Nerissa
Mała sexy syrenka
Dołączył: 2019-11-22
Liczba postów: 451
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Piękna miłość - Syrena i wilkołak

- To nie była rozmowa. Brakowało odpwoedzi... - szepnęłam, wzdychając cicho i zwracając głowę w stronę morza. - Mówiłam do nich. I chyba mnie słyszeli. - Wzruszyłam lekko ramionami. - Zrozumiałam dzięki tej chwili sam na sam, że chyba już co nieco wiem o miłości istot lądowych - pochwaliłam się. - Na pewno jestem bliżej niż dalej rozszyfrowania tego - zaznaczyłam, znów zerkając na wilka. - Twoja obecność sprawia, że czuje się.... Cieplej. Tu w środku - wyjaśniłam, kładąc dłoń na swoim mostku i delikatnie poklepując po tamtym miejscu. - To to, prawda?


Delikatna jak porcelana, ostra jak tłuczone szkło.

328c3aca5dcce.jpg

Offline

#534 2020-11-08 01:26:19

Connery McGallan
Seksowna depresja :c
Dołączył: 2019-12-23
Liczba postów: 449
Wzrost: 187 cm
Wiek: 34 lata
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Niebieskie
AndroidOpera 60.3.3004.55692

Odp: Piękna miłość - Syrena i wilkołak

Uśmiechnąłem się szczerze i skinąłem głową niemal ze dumą z mojej syrenki, która tak dobrze słuchała moich nauk.
- Zgadza się... To to. Miłość - przyznałem jej czule i pocałowałem lekko w skroń. - Cieszę się, że mimo braku odpowiedzi udało Ci się osiągnąć własne refleksje. To też ważne... Dla mnie zresztą też - pokiwałem głową i ująłem jej dłoń. - Chcesz... Pośpiewać nim pójdziemy? Lubię słuchać twojego śpiewu, choć słów nie rozumiem - przyznałem.


"Czasem brak jednej osoby sprawia, że świat zdaje się wyludniony"

7d9cad6d077b9.png

Offline

#535 2020-11-08 01:29:52

Nerissa
Mała sexy syrenka
Dołączył: 2019-11-22
Liczba postów: 451
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Piękna miłość - Syrena i wilkołak

- Słów nie trzeba rozumieć, nikt prócz syren ich nie rozumie. W naszych pieśniach jest najważniejsze to, co się czuje, co się w tobie rozpala. Śpiewam to, co chce w tobie wywołać... Ale nie znam za wielu uczuć więc póki co niewiele rzeczy mogę wyśpiewać - przyznałam się i oparłam głowę na ramieniu. - Znam głównie te smutne, melancholijne, wprawiające w złość lub niepokój. Ale teraz, dzięki tobie, odkryłam też całkiem nieźle szczęście. Więc mogę spróbować.


Delikatna jak porcelana, ostra jak tłuczone szkło.

328c3aca5dcce.jpg

Offline

#536 2020-11-08 01:39:55

Connery McGallan
Seksowna depresja :c
Dołączył: 2019-12-23
Liczba postów: 449
Wzrost: 187 cm
Wiek: 34 lata
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Niebieskie
AndroidOpera 60.3.3004.55692

Odp: Piękna miłość - Syrena i wilkołak

- Spróbuj - zachęciłem ją zadowolony. Poznaje dzięki mnie więcej o więcej. Byłem dobrym wilkiem, byłem dobrym sercem... Byłem z niej taki dumny, ale z siebie też. Oboje byliśmy dzielni, silni, nawet gdy coś było trudne... Dawaliśmy temu radę. - Zaśpiewaj mi proszę coś szczęśliwego, dobrego... Wierzę, że ci się uda - westchnąłem zauroczony wpatrując się w moją syrenę. Czy legendy miały rację? Czy za sprawą waszego śpiewu można było oszaleć?


"Czasem brak jednej osoby sprawia, że świat zdaje się wyludniony"

7d9cad6d077b9.png

Offline

#537 2020-11-08 16:44:43

Nerissa
Mała sexy syrenka
Dołączył: 2019-11-22
Liczba postów: 451
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Piękna miłość - Syrena i wilkołak

Uśmiechnęłam się szerzej niż zazwyczaj, przyglądając się chwilkę wilkowi. Zaraz jednak moja twarz przybrała standardowy wyraz. Wzięłam głęboki oddech i skierowałam wzrok na morze. Zaczęłam na początek cicho nucić, szukając odpowiedniej melodii. A gdy mi się to udało zaczęłam śpiewać. Zerkałam na wilka tylko raz, czułam jednak jego wzrok utkwiony we mnie przez cały czas. Nie było mi jakoś latwo bo dopiero tworzyłam tą melodię ale chyba mi szło... Mój wilk na pewno był oczarowany i zahipnotyzowany moja pieśnią.


Delikatna jak porcelana, ostra jak tłuczone szkło.

328c3aca5dcce.jpg

Offline

#538 2020-11-08 19:28:32

Connery McGallan
Seksowna depresja :c
Dołączył: 2019-12-23
Liczba postów: 449
Wzrost: 187 cm
Wiek: 34 lata
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Niebieskie
WindowsOpera 72.0.3815.186

Odp: Piękna miłość - Syrena i wilkołak

Jej głos był hipnotyzujący i nie mam zielonego pojęcia, czy myła to po prostu kwestia tego, że byłem w niej zakochany, czy może jakaś magiczna moc tkwiła w jej śpiewie. Może i to i to? Jednak choć nie znałem słów, wpatrywałem się w nią po prostu zauroczony. Widziałem jej uśmiech. Coś się zmieniło. Może myślenie o mnie się zmieniło? Może dzięki tej rozmowie z oceanem i z Atlantą w jakiś sposób opowiadając o mnie... Ah cieszyłem się na każdy przebłysk jej miłości do mnie. Nie nazwanej po imieniu, ale po prostu miłości...
- Piękna - powiedziałem czule, kiedy skończyła śpiewać, a czar ustał, dzięki czemu mogłem coś z siebie wykrztusić. - Podobała mi się... Tak trochę mi... cieplej na sercu - przyznałem szczerze, patrząc na nią z zachwytem.


"Czasem brak jednej osoby sprawia, że świat zdaje się wyludniony"

7d9cad6d077b9.png

Offline

#539 2020-11-08 19:40:19

Nerissa
Mała sexy syrenka
Dołączył: 2019-11-22
Liczba postów: 451
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Piękna miłość - Syrena i wilkołak

- Proszę - odparłam spokojnie, gładząc go po dłoni. - To nie była moja najlepsza piosenka ale grunt że podobała się mojemu jedynemu sluchaczowi - dodałam, nie przestając go głaskać. - Chyba... Teraz już mogę iść do domu - przyznałam. - A jak twoje sprawy na mieście, wilku? Udało ci się sprzedać wszystko?


Delikatna jak porcelana, ostra jak tłuczone szkło.

328c3aca5dcce.jpg

Offline

#540 2020-11-08 19:49:03

Connery McGallan
Seksowna depresja :c
Dołączył: 2019-12-23
Liczba postów: 449
Wzrost: 187 cm
Wiek: 34 lata
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Niebieskie
WindowsOpera 72.0.3815.186

Odp: Piękna miłość - Syrena i wilkołak

Pokiwałem głową spokojnie.
- W watasze byłem Łowcą, nikt tak jak ja nie oprawiał skór. W mieście wiedzą, że ode mnie zawsze warto kupić skóry - powiedziałem spokojnie. - Usłyszałem też kilka słów zadowolenia, że wróciłem do biznesu... Udało mi się też kupić rzecz dla ciebie. Prezent czeka w domu - powiedziałem z uśmiechem, spoglądając na jej dłoń z czułym uśmiechem. - Więc tak... jeśli chcesz wracać, to mogę cię wziąć na ręce - zaoferowałem się z uśmiechem.


"Czasem brak jednej osoby sprawia, że świat zdaje się wyludniony"

7d9cad6d077b9.png

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
tekstynipred - prestigerpg - eresz - ospkleka - mojabaza