Atlantis

Wyspa pełna kłów pazurów i magii!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#41 2019-11-19 14:09:05

Riddick Hyde
Wilczuś
Dołączył: 2018-12-12
Liczba postów: 998
Wzrost: 189 cm
Wiek: 32 lata / 35 lat
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Błękitne
AndroidChrome 78.0.3904.96

Odp: Coś się kroi - Wilk i Łania

Parsknąłem śmiechem i pokiwałem głową. No tak będzie mi to wypominać w nieskończoność, choć moim skromnym zdaniem to ta mała kobietka była bardziej uparta ode mnie!
- Tak, kolejny dzień jest na odpoczynek w imię Wielkiego Wilka - podsumowałem. - Bardzo miły dzień lenistwa, wtedy rodziny zazwyczaj skupiają się na swoich młodych. Taka tradycja, najpierw czcimy łowy, potem swoje serca a na koniec rodziny, najważniejsze części życia wilkołaków - podsumowałem zadowolony i dumny, że jestem częścią tak wspaniałej społeczności.


9b2372df4dcad.png

Offline

#42 2019-11-19 15:02:08

Primrose Caladium
Niewinna młoda duszyczka
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 993
Wzrost: 168 cm
Wiek: 20 lat / 23 lata
Rasa: Człowiek
Kolor oczu: intensywnie zielone
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Coś się kroi - Wilk i Łania

Uśmiechnęłam się poruszona.
- To naprawdę ładne, Ridd - szepnęłam wzruszona. - Ale nie wiem czy mogę sobie pozwolić na cały dzień lenistwa... I potem kolejny. Bo najpierw będę musiała odpocząć przed, a kolejnego dnia... - mamrotalam pod nosem chcąc jakoś logicznie rozporządzić swoim czasem. Zawsze miałam tyle do zrobienia i bardzo chciałam wszystko zrealizować. Ale chciałam też być na świecie razem z Riddickiem i jego watahą. - Hmmm, ale wszystko wymyślimy. Na pewno pójdziemy razem, obiecuję ci to... Nigdy nie zabierałeś mnie w głąb lasu - zauważyłam, uśmiechając się lekko. - Wszystko chcę zobaczyć... Koniecznie chce!


1bdd52d63b996.png

Offline

#43 2019-11-19 15:25:31

Riddick Hyde
Wilczuś
Dołączył: 2018-12-12
Liczba postów: 998
Wzrost: 189 cm
Wiek: 32 lata / 35 lat
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Błękitne
WindowsChrome 78.0.3904.97

Odp: Coś się kroi - Wilk i Łania

- Zobaczysz, zobaczysz - zapewniłem ją miękko.rozbawiony. - Ale jesteś okropnym głuptasem, najpierw mówisz mi, że dobrze że odpoczywam po ciężkiej pracy, ale sobie nie pozwalasz odpocząć. Jeśli ja mam odpoczywać, to ty także kochanie - oświadczyłem z uporem. - Spędzimy to święto razem i będziemy razem odpoczywać, kiedy powiem to twoim rodzicom to na pewno mnie poprą - podsumowałem, mierząc moją Prim wzrokiem. - Pracujesz bardzo ciężko, a ja chciałby ci jakoś pomóc...


9b2372df4dcad.png

Offline

#44 2019-11-19 17:21:53

Primrose Caladium
Niewinna młoda duszyczka
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 993
Wzrost: 168 cm
Wiek: 20 lat / 23 lata
Rasa: Człowiek
Kolor oczu: intensywnie zielone
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Coś się kroi - Wilk i Łania

- Nieee, Ridd, proszę nie opowiadaj moim rodzicom - bąknęłam, krzywiąc się. - Na mnie liczą inni ludzie! Pomagam starszej pani w domu, ona nie ma nikogo i jest kompletnie sama! - broniłam się. - To nie praca, to czysta przyjemność. Zobowiązałam się do tego więc nie mogę sobie ot tak odpuszczać... - powedziałam prawie że na jednym wydechu, starając się wyjaśnić mu różnice między tym co ja robię a co robi on.


1bdd52d63b996.png

Offline

#45 2019-11-19 18:01:43

Riddick Hyde
Wilczuś
Dołączył: 2018-12-12
Liczba postów: 998
Wzrost: 189 cm
Wiek: 32 lata / 35 lat
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Błękitne
WindowsChrome 78.0.3904.97

Odp: Coś się kroi - Wilk i Łania

- Poproszę żonę Boba by się nią zajęła, ostatnio mówiła, że chciałaby zająć się czymś więcej w domu - powiedziałem, nie odpuszczając - Primrose, wiem, że masz wiele obowiązków, tak jak ja. Ale na tak niewiele chyba... Chyba pozwolisz mi się porwać na święto? - westchnąłem. - Pewnie po tym weekendzie nie damy radę się już na tak długo spotkać, bo wracam na wodę, a ty się cały czas zobowiązujesz... - wymieniałem i położyłem głowę na ramieniu Prim. - Kochaaanie... - zamruczałem dodatkowo, robiąc "szczenięce oczka" jak to mówiła kilka razy.


9b2372df4dcad.png

Offline

#46 2019-11-19 23:05:43

Primrose Caladium
Niewinna młoda duszyczka
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 993
Wzrost: 168 cm
Wiek: 20 lat / 23 lata
Rasa: Człowiek
Kolor oczu: intensywnie zielone
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Coś się kroi - Wilk i Łania

- Nie patrz na mnie jak zbity szczeniak! - upomniałam go, czując jak to spojrzenie mocno chwyta mnie za serce i nie chce puścić. - To powinno być zabronione... - szepnęłam uparcie, mięknąć coraz bardziej. - Nie robię ci krzywdy Ridd... - wyknelam mu, wzdychając. - No dobrze... Pogadam z tą panią. - Westchnęłam ciężko. Nie lubiłam oddawać swoich obowiązków. To trochę tak, jakbym nie umiała ich zrealizować, a po co podejmować się czegoś, co nie jest możliwe? Niepotrzebne dawanie nadzieji innym... To takie nie w moim stylu! Nie chciałam nikogo zawieść. - Jeśli żona twojego przyjaciela się zgodzi, to tak zrobimy. - Uśmiechnęłam się delikatnie, sięgając palcami do jego loliczka. - Wiem że wrócisz do pracy... I ja wrócę do pracy... Ale znajdziemy dla siebie czas. Obiecuję. Dostosuje się do ciebie. I spędzimy razem to święto. Całe - mruknęłam.


1bdd52d63b996.png

Offline

#47 2019-11-19 23:12:09

Riddick Hyde
Wilczuś
Dołączył: 2018-12-12
Liczba postów: 998
Wzrost: 189 cm
Wiek: 32 lata / 35 lat
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Błękitne
WindowsChrome 78.0.3904.97

Odp: Coś się kroi - Wilk i Łania

Uśmiechnąłem się zwycięsko i pocałowałem miękko Prim w policzek.
- Dziękuję kochanie, to dla mnie bardzo bardzo ważne, naprawdę zrobię wszystko co tylko zapragniesz - dodałem z uśmiechem. - Porozmawiam z nią, na pewno się zgodzi, a starsza pani na pewno zrozumie, że nie odpuszczasz sobie z lenistwa, a dla swojego namolnego wilczka - dodałem, uśmiechając się szeroko.


9b2372df4dcad.png

Offline

#48 2019-11-19 23:16:22

Primrose Caladium
Niewinna młoda duszyczka
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 993
Wzrost: 168 cm
Wiek: 20 lat / 23 lata
Rasa: Człowiek
Kolor oczu: intensywnie zielone
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Coś się kroi - Wilk i Łania

- Mój namolny wilczek używa na mnie trików, które powinny być zakazane. - Pokręciłam nosem z lekką niezadowolona. - No ale fakt faktem, trudno ci się oprzeć. Chyba żadna kobieta, czując się tak kochana jak ją... Nie umiała by się tobie oprzeć. To coś... Wyjątkowego. Jakby miłość miała naprawdę kształt, kolor, zapach i prawdziwe imię. Riddick - szepnęłam mu na uszko.


1bdd52d63b996.png

Offline

#49 2019-11-19 23:24:22

Riddick Hyde
Wilczuś
Dołączył: 2018-12-12
Liczba postów: 998
Wzrost: 189 cm
Wiek: 32 lata / 35 lat
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Błękitne
WindowsChrome 78.0.3904.97

Odp: Coś się kroi - Wilk i Łania

Uśmiechnąłem się rozbawiony, ale jednocześnie zaszczycony i zauroczony.
- Takie słowa z twoich ust to zaszczyt - westchnąłem. - Naprawdę... Zasłużyłem sobie na tą miłość samymi nieuczciwymi trikami, jak takie spojrzenie, czy przemienianie się w żywą, wielką poduszkę, którą tak lubisz i z której futerkiem jesteś już zaznajomiona - zaśmiałem się cicho, wspominając warkoczyki na grzywie.


9b2372df4dcad.png

Offline

#50 2019-11-19 23:44:23

Primrose Caladium
Niewinna młoda duszyczka
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 993
Wzrost: 168 cm
Wiek: 20 lat / 23 lata
Rasa: Człowiek
Kolor oczu: intensywnie zielone
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Coś się kroi - Wilk i Łania

- No tak... Jako wilczek jesteś jeszcze cieplejszy, niż w tej chwili - zauważyłam, kiwkaac głową potakujaco. - Ale... Nie. Wcale nie samymi takimi trikami. Na początku właściwie nic nie robiłeś. Po prostu pozwoliłeś sobie na zastanowienie, dałeś przestrzeń nam obojgu i poczekałeś na ten dobry moment. Skradłeś moje serce szybciej niż ci się wydaje. - Wzruszyłam lekko ramionami. - Oenwie nawet szybciej niż mi samej się wydaje. Po prostu w którymś momencie dałam ci przyzwolenie, a wtedy to nie była już kradzież! Oddałam ci moją miłość, bo u ciebie jest w pełni bezpieczna. Nic jej nie grozi. - Zachichotalam.


1bdd52d63b996.png

Offline

#51 2019-11-19 23:49:35

Riddick Hyde
Wilczuś
Dołączył: 2018-12-12
Liczba postów: 998
Wzrost: 189 cm
Wiek: 32 lata / 35 lat
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Błękitne
WindowsChrome 78.0.3904.97

Odp: Coś się kroi - Wilk i Łania

- Zgadza się i nigdy nic jej nie zagrozi, jest u mnie bezpieczna i staram się o nią jak najlepiej zadbać - zapewniłem ją czule, głaszcząc po plecach. - Dałem nam dużo przestrzeni, nie chciałem ci się narzucać z całą tą historią o sercem, wielką miłością... Byś nie była ze mną z poczucia obowiązku - westchnąłem. - Teraz jesteś tu dobrowolnie, kochasz mnie dobrowolnie i jest to najpiękniejsza rzecz jaka mogła mi się zdarzyć. Ty...


9b2372df4dcad.png

Offline

#52 2019-11-21 14:57:53

Primrose Caladium
Niewinna młoda duszyczka
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 993
Wzrost: 168 cm
Wiek: 20 lat / 23 lata
Rasa: Człowiek
Kolor oczu: intensywnie zielone
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Coś się kroi - Wilk i Łania

Uśmiechnęłam się szeroko.
- A ty mi - szepnęłam, jakby to była jakaś wielka tajemnica. A nie była, każdy kto poznał mnie i Ridda doskonale wiedział, że między nami jest coś, czego nie da się ot tak wyjaśnić, choć w dużym skrócie nazywało się to miłość. - Ale już nie musisz mi dawać tak dużo przestrzeni jak wtedy... Teraz w sumie... Chciałbym mieć jej trochę mniej - wyznałam równie cicho co wcześniej.


1bdd52d63b996.png

Offline

#53 2019-11-21 17:52:47

Riddick Hyde
Wilczuś
Dołączył: 2018-12-12
Liczba postów: 998
Wzrost: 189 cm
Wiek: 32 lata / 35 lat
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Błękitne
AndroidChrome 78.0.3904.96

Odp: Coś się kroi - Wilk i Łania

Zmarszczyłem brwi, przekrzywiając głowę.
- Mniej przestrzeni? - zamyśliłem się niepewnie. - Cóż i tak mamy jej mamy - zaśmiałem się już rozluźniając się. - Zawsze siedzimy wciśnięciu w siebie, zawsze jestem w twoim pobliżu, zawsze możesz się do mnie zwrócić o pomoc o cokolwiek... Zawsze jestem obok - dodałem, a po chwili zastanowienia znów zmarszyłem brwi. - Chyba.. Że chciałabyś jeszcze bliżej...


9b2372df4dcad.png

Offline

#54 2019-11-21 18:33:22

Primrose Caladium
Niewinna młoda duszyczka
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 993
Wzrost: 168 cm
Wiek: 20 lat / 23 lata
Rasa: Człowiek
Kolor oczu: intensywnie zielone
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Coś się kroi - Wilk i Łania

Zacisnęłam wargi, zastanawiając się czy to źle? Że... No tak, tak, chciałam jeszcze bliżej przecież! Już coraz ciężko mi było to ukrywam swoją ciekawości i zainteresowanie. To jak mnie ciągnie do Ridda w... Inny sposób niż na samym początku. Jeszcze do niedawna wszystko było takie delikatnie... Ale teraz już mam ochotę na mniej delikatne rzeczy!
Czy to naprawdę takie złe...? Wilki inaczej się zachowują? Powinnam czekać grzecznie aż on zaproponuje mi cokowliek. Aż... No sama nie wiem. Przecież nie będę rozmaiwac z nieznajomymi wilkami o tym. Ridd byłby pewnie rozgoryczony że nie pytam go bezpośrednio i takie rzeczy. I pewnie poczułby się urażony, że kieruje swoje pytania do innych. Albo gorzej! Uznałby że nie czuje w nim oparcia i to dlatego nie chce go pytać! A to za żadne skarby nie była prawda! Nie pytałam bo... Bo się troszkę wstydziłam. Że nie wiem. Bo chyba po takim czasie spędzonym z moim wilczkiem powinnam była już wiedzieć co robić.
- Masz rację - szepnęłam, uśmiechając się promiennie. - Ciągle jesteśmy blisko - mruknęłam, kręcąc głową. Ułożyłam dłoń na jego policzku i musnęłam swoimi wargami jego usta. - Non stop jesteś obok. - Zaśmiałam się krótko i sięgnęłam po swój kubek herbatki, którą mi zrobił Riddick. Teraz była idealna do picia, nie za gorącą i nie za zimna. - I to mi się bardzo podoba. Choć czasami nie pozwalasz mi robić czagos - mruknęłam cały czas się uśmiechając - to i tak bardzo lubię gdy jesteś. Chyba zacznę lubić zimę, tylko dlatego, że wtedy nie możesz wypływać na wodę i jesteś ciągle obok mnie, mój wilczku.... - szepnęłam miękko.


1bdd52d63b996.png

Offline

#55 2019-11-21 19:29:13

Riddick Hyde
Wilczuś
Dołączył: 2018-12-12
Liczba postów: 998
Wzrost: 189 cm
Wiek: 32 lata / 35 lat
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Błękitne
WindowsChrome 78.0.3904.108

Odp: Coś się kroi - Wilk i Łania

Zaśmiałem się cicho, otulając moją kochaną, ale jednak czując jakąś gulę w przełyku. Czegoś mi nie mówiła.
- Oczywiście, będziesz obok mnie jeśli akurat nie będziesz musiała ratować wszystkich mieszkańców miasteczka, a posiedzisz spokojnie ze swoim wilkołakiem i na spokojnie odetchniesz od wszystkiego i pogadasz, pośmiejesz się, poprzytulasz się... powiesz co ci leży na sercu... - spojrzałem na nią znacząco. - Coś ci leży na serduszku, kochanie, widzę to po twojej minie. Czy... wstydzisz się czegoś? - zapytałem niepewnie, głaszcząc ją czule po policzku.


9b2372df4dcad.png

Offline

#56 2019-11-21 19:43:23

Primrose Caladium
Niewinna młoda duszyczka
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 993
Wzrost: 168 cm
Wiek: 20 lat / 23 lata
Rasa: Człowiek
Kolor oczu: intensywnie zielone
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Coś się kroi - Wilk i Łania

Porumieniałam, a przynajmniej tak mi się wydawało, bo poczułam jak cała moja twarz oblewa gorąc.
- Ummm, no bo ja... Znaczy... Może troszku - przyznałam się w końcu i wzięłam głęboki oddech. - Myślałam że nie pójść do kogoś innego i nie dopytywać... Bo nie wiem czy nie robię czegoś nie tak - wybełkotałam, ale w gruncie rzeczy nadal nie przeszłam do sedna sprawy, a jedy IE krążyłam wokół tematu, który powoli zaczynał być moim problemem.


1bdd52d63b996.png

Offline

#57 2019-11-21 20:05:55

Riddick Hyde
Wilczuś
Dołączył: 2018-12-12
Liczba postów: 998
Wzrost: 189 cm
Wiek: 32 lata / 35 lat
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Błękitne
WindowsChrome 78.0.3904.108

Odp: Coś się kroi - Wilk i Łania

- Chodzi o coś związanego z moją kulturą, czy coś konkretnie ze mną? - zapytałem niepewnie, zerkając na Prim, która jak żółwik wycofała się już do swojej skorupki. Westchnąłem ciężko, nadal głaszcząc moją ukochaną. - Ja wiem... czasami jestem zakręcony i pewnie masz opory by się o wszystko pytać, ale... postanowiłem sobie być z tobą jak najbardziej tu i teraz. I naprawdę się postaram..


9b2372df4dcad.png

Offline

#58 2019-11-21 21:01:40

Primrose Caladium
Niewinna młoda duszyczka
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 993
Wzrost: 168 cm
Wiek: 20 lat / 23 lata
Rasa: Człowiek
Kolor oczu: intensywnie zielone
Windows 8.1Chrome 78.0.3904.97

Odp: Coś się kroi - Wilk i Łania

- Ja wieeeeeeem, wilczku, naprawdę wiem! Głuptasek ze mnie. - Zaśmiałam się krótko, uśmiechając przepraszająco. - Ja po prostu jestem zakręcona... - znów nie mówiłam na temat, szukałam na szybko jakiejś myśli, o którą mogłabym chcieć go jeszcze zapytać. Było mi w tej chwili strasznie głupio i... No po prostu nie przygotowałam się na rozmowę o seksie, a Ridd się zawsze peszył jak o coś powywalam i nie chciałam żeby znów to robił. Miałam się przygotować i jakoś ładnie to powiedzieć, a tymczasem byłam postawiona pod ścianę i za moment nie będę miała wyboru. Popatrzyłam na niego spanikowana i na jednym tchu powiedziałam: - Ostatnio ciągle myślę o seksie z tobą ale tego nie robimy i boje się że jak poproszę to cę obrażę, ale bardzo bym chciała i już nie wiem co robić. - Wzięłam głęboki oddech na koniec, czując jak policzki mi płoną.


1bdd52d63b996.png

Offline

#59 2019-11-21 21:13:35

Riddick Hyde
Wilczuś
Dołączył: 2018-12-12
Liczba postów: 998
Wzrost: 189 cm
Wiek: 32 lata / 35 lat
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Błękitne
WindowsChrome 78.0.3904.108

Odp: Coś się kroi - Wilk i Łania

O Wielki Wilku...
Patrzyłem chwilę na Primrose, zupełnie nie rozumiejąc jak mogła powiedzieć tyle słów na raz tak szybko. Potem potrzebowałem chwili by zrozumieć wszystkie te słowa, które wypowiedziała, a potem jeszcze kolejnej chwili by je wszystkie zinterpretować. Cho-le-ra. Żeby moja kruszynka... oh moja kruszynka myślała cały czas o seksie.
- Ja... Uh, Prim... - podrapałem się po karku. - Ja... myślałem o tym, ale... cały czas sądziłem, że nie interesuje cię ten temat tak bardzo i po nowym roku uznasz że starczy, ale... - zawahałem się patrząc na nią cały czas. - Prim, oj Prim, ja... rany zdążyłem się pogodzić z myślą, że nie jesteś zainteresowana, a teraz gdy mówisz, że cały czas o tym myślisz... Nie, to nie jest obraza, seks też jest ważny w mojej kulturze, to zbliżenie cielesne do serca w najczystszej postaci, ale... wydawało mi się, że nie jest to dla ciebie tak ciekawe... - spojrzałem w jej oczy, przypominając sobie każdy płomień, który płoną gdy tylko chwilę się zamyślała. - A ty nie dość, że ciekawa, to tego chcesz... Rany rany - mamrotałem pod nosem. - Primrose... musisz prosić. Mówić... Nie bać się mojej reakcji!


9b2372df4dcad.png

Offline

#60 2019-11-21 21:36:26

Primrose Caladium
Niewinna młoda duszyczka
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 993
Wzrost: 168 cm
Wiek: 20 lat / 23 lata
Rasa: Człowiek
Kolor oczu: intensywnie zielone
Windows 8.1Chrome 78.0.3904.97

Odp: Coś się kroi - Wilk i Łania

Skuliłam się, patrząc na niego z poczuciem winy.
- P-przepraszam... - wymamrotałam pod nosem czując się zbesztana. Źle zrobiłam. Ah... Głupia jestem. Czemu nie mówiłam od razu! Teraz będzie się na mnie gniewał? Albo... Oh, nawet nie wiem. - Nie wiedziałam... Naprawdę. Przepraszam. Chciałam porozmawiać, ale nie wiedziałam jak zacząć, a... A ty nic nie mówiłeś. Nic nie robiłeś. Wciąż wspominałeś że jestem tak delikatna, i malutka, i że jestem dziewczynką, i że się o mnie boisz... - znów mówiłam na jedynym wydechu totalnie zestresowana, przejęta i spinając się.


1bdd52d63b996.png

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ragerpg - mefiante - droga-artysty - pls - patykmc