Atlantis

Wyspa pełna kłów pazurów i magii!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#21 2019-08-20 22:32:02

Arabella Bakken
Słodka jak miód, pociągająca jak zakazany owoc
Dołączył: 2019-08-20
Liczba postów: 201
Wzrost: 175 cm
Wiek: 22 lata
Rasa: Czarodziej
Kolor oczu: Piwne
Urodziny: 11 październik
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Czarodziej i wampir pragną serca czarodziejki

- O rany - wymamrotałam w pełni nim oczarowana. Jego magia byłam mi komplet IE obca i nie do pojęcia. Nie byłam w stanie bronić się przed urokiem jego osoby. Frustrujące i pociągające jednocześnie. Chore, tak, zdecydowanie chore. Moja chora fascynacja jednak nie zniknęła. - Arabella Bakken - przedstawiłam się grze znów, wyciągając dłoń z jego uścisku i chowając ją za siebie. Dotyk jego dłoni był głodny a zarazem parzył. Jak? - Wystarczy Bella. Albo Ara. Jak ci pasuje - zapewnilam, z góry zakładając, że będzie miał czas, aby w końcu stwierdzić jak woli do mnie mówić. To było silniejsze ode mnie, działo się automatycznie.


To na magi opiera się ten świat. Natura jest magiczna,
istoty są magiczne. Tylko ludzie trochę odstają od normy.
•••
Dzień wolny należy spędzać... Wolno.

a40448aa3d78c.jpg

Offline

#22 2019-08-20 22:41:16

Jasper Locay
Pan od nauki kochania
Dołączył: 2019-08-20
Liczba postów: 405
Wzrost: 1,87 cm
Wiek: 25 lat
Rasa: Wampir
Kolor oczu: Szare
WindowsChrome 64.0.3282.140

Odp: Czarodziej i wampir pragną serca czarodziejki

Pokiwałem głową, chowając dłonie do kieszeni i dalej podążałem za czarodziejką.
- Ara... Brzmi ładnie - uśmiechnąłem się zerkając na nią. Potem jednak spojrzałem lekko zaniepokojony jej miną. - Przesadziłem? Wybacz, chciałem być szalenie szarmancki, ale chyba posunąłem się o kroczek za daleko. Czyżbym był pierwszym wampirem jakiego poznałaś...?


Nie jestem tym kim chciałbym być, jestem kimś kim mógłbym być, chciałbym być kimś innym kim nie jestem

a3bc51e8ef2d4.png

Offline

#23 2019-08-20 22:48:37

Arabella Bakken
Słodka jak miód, pociągająca jak zakazany owoc
Dołączył: 2019-08-20
Liczba postów: 201
Wzrost: 175 cm
Wiek: 22 lata
Rasa: Czarodziej
Kolor oczu: Piwne
Urodziny: 11 październik
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Czarodziej i wampir pragną serca czarodziejki

Zagryzłam wargę, spoglądając na niego. W milczeniu pokiwałam głową, a potem wróciłam do patrzenia przed siebie lub na swoje stopy w zwykłych wygodnych trampkach. Zacisnęłam palce na zeszycie,nie chciałam aby drugi raz mi zaczął uciekać z rąk.
Jasper.
Ładne imię. Przyjemne dla ucha. Tak jak i jego głos. On cały był przyjemny. Dla ucha, oka i nosa... Pewnie dla dłoni też. Sam miał bardzo miękkie dłonie, zadbane. Jasper Locay – kim jest? Czego mam się po nim spodziewać? Tyle miałam pytań do niego, jak i do świata który postawił go na mojej drodze. Ale póki co musiałam je wszystkie zachować dla siebie.
Nigdy wcześniej nie rozmawiałam z wampirem. Do miasta zawsze chodziłam z Shamem, a on za nimi nie przepadał i raczej trzymaliśmy się na dystans. Tyle ile chciałam wiedzieć, wiedziałam z ksiąg. Nic poza tym. Ale też nigdy nie czułam takiej potrzeby. Ale z nim, z Jasperem było inaczej. Wręcz pragnęłam zamienić z nim choćby słowo, albo chociaż raz się do niego odezwać. Udało się. Ale nie planowałam co w takim wypadku dalej.
Więc tak oto moje milczenie ciągnęło się dalej, a ja czułam się bardzo niezręcznie.mialam nadzieję że nie uzna mnie zachorobliwie ciekawą,choć właśnie taka byłam. Ale wierzyć mogłam. W coś zawsze trzeba wierzyć


To na magi opiera się ten świat. Natura jest magiczna,
istoty są magiczne. Tylko ludzie trochę odstają od normy.
•••
Dzień wolny należy spędzać... Wolno.

a40448aa3d78c.jpg

Offline

#24 2019-08-20 22:53:31

Jasper Locay
Pan od nauki kochania
Dołączył: 2019-08-20
Liczba postów: 405
Wzrost: 1,87 cm
Wiek: 25 lat
Rasa: Wampir
Kolor oczu: Szare
WindowsChrome 64.0.3282.140

Odp: Czarodziej i wampir pragną serca czarodziejki

- Arabelle? - zapytałem chwilę później. - Często tak odpływasz? Naprawdę nie miałem na celu cię w żaden sposób urazić - zapewniłem, lekko marszcząc brwi. - Jeśli chcesz, to mogę już cię zostawić w spokoju... Choć wolałbym nie. Zbierałem się jakiś czas by z tobą zamienić kilka słów, teraz ciężko mnie zniechęcić - wyznałem miękko, cały czas ją obserwując.


Nie jestem tym kim chciałbym być, jestem kimś kim mógłbym być, chciałbym być kimś innym kim nie jestem

a3bc51e8ef2d4.png

Offline

#25 2019-08-20 22:59:44

Arabella Bakken
Słodka jak miód, pociągająca jak zakazany owoc
Dołączył: 2019-08-20
Liczba postów: 201
Wzrost: 175 cm
Wiek: 22 lata
Rasa: Czarodziej
Kolor oczu: Piwne
Urodziny: 11 październik
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Czarodziej i wampir pragną serca czarodziejki

Uśmiechnęłam się delikatnie, zerkając na niego ponownie.
- Naprawdę? - zapytałam zaciekawiona, ożywiając się. - Nie podszedleś wcześniej ze względu na siebie za mego,czy na mnie? - dopytywałam dalej, marsz za brwi trochę mocniej, bo sama zastanawiałam się nad odpowiedzią. Pewnie ze względu na mnie. Wampir jest świadomy różnic między nami. Z drugiej strony, skoro jemu samemu też zależało, to ze względu na siebie nie podchodził, aby mnie nie spłoszyć. Poczekał wybierając odpowiedni moment. Dziś taki był. - Oh, znów odplynelam. Wybacz. Tak, często mi się to niestety zdarza... Ostatnio za często - stwoerdziłam. - Chyba przez ciebie - wypaliłam i od razu miałam ochotę się ukryć. - Mam na myśli tu twoje spojrzenia. I oczy. Obserwowałem mnie dosyć... Intensywnie. Nie umknęło to mojej uwadze - powedziałam ale wcale nie czułam się lepiej wyjaśniając. Wciąż byłam zażenowana. Ahhhhh, co ja wyrabiam? To nie dla mnie. Uciekaj.


To na magi opiera się ten świat. Natura jest magiczna,
istoty są magiczne. Tylko ludzie trochę odstają od normy.
•••
Dzień wolny należy spędzać... Wolno.

a40448aa3d78c.jpg

Offline

#26 2019-08-20 23:04:37

Jasper Locay
Pan od nauki kochania
Dołączył: 2019-08-20
Liczba postów: 405
Wzrost: 1,87 cm
Wiek: 25 lat
Rasa: Wampir
Kolor oczu: Szare
WindowsChrome 64.0.3282.140

Odp: Czarodziej i wampir pragną serca czarodziejki

- Wiem, widziałem że miałaś mnie na oku - zapewniłem ją rozbawiony. - Ale nie miałem zamiary odwracać wzrok, gdy już zacznę się przyglądać, to chcę to zrobić dokładnie i skończyć gdy dojrzę wszystkiego - wyjaśniłem spokojnie. - Poza tym, miałem przemożne wrażenie, że nie przeszkadza ci mój wzrok, nawet najbardziej intensywny i nieustępliwy. Nie wyprę się też odrobiny pożądania i czystej ciekawości - przyznałem się.


Nie jestem tym kim chciałbym być, jestem kimś kim mógłbym być, chciałbym być kimś innym kim nie jestem

a3bc51e8ef2d4.png

Offline

#27 2019-08-20 23:12:30

Arabella Bakken
Słodka jak miód, pociągająca jak zakazany owoc
Dołączył: 2019-08-20
Liczba postów: 201
Wzrost: 175 cm
Wiek: 22 lata
Rasa: Czarodziej
Kolor oczu: Piwne
Urodziny: 11 październik
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Czarodziej i wampir pragną serca czarodziejki

- Chyba dobre miałeś wrażenie & sstaoerdzilam. : To było... Dziwne. Ale... Nie uznaje mnie za zdziwaczałą, ale to było też po części miłe? - powedziałam pytająco, nie wiedząc czy zaraz nie będę miała się wyprzeć tych słów, na rzecz obrony siebie samej i ratowania rozmowy, która w sumie podtrzymywał on, a nie ja. Ja mogłabym się starać ale by mi raczej nie wyszło. - Mhm, porządnie to u wampirów ciekawa sprawa - wymamrotałam głupio. Czy ja mogłam w końcu przestać mówić co mi ślina na język przyniosła? Przy Shamie nie halowalam się nawet w połowie tak bardzo jak przy Jasperze, a przy wampirze walilam 3 razy więcej idiotyzmow i głupich komentarzy. Stresowałam się, bardzo. - A więc nie odrywasz wzroku, aż nie zobaczysz wszystkiego.... - starałam się jednak zmienić temat, bo tamtego. Iagnac nie chciałam. To on kupił cały zapas antykoncepcyjnych wywarów od Shama. O czym ja myślę w tej chwili? Gorzej niż dziecko! - Dostrzegles coś już? - dokończyłam, czując żar na twarzy. Cieszyłam się że moja skóra nie jest jasna i nie widać na niej aż tak mocno czerwonych rumieńców. Oliwkowa cera w miarę porządnie maskowała mnie.


To na magi opiera się ten świat. Natura jest magiczna,
istoty są magiczne. Tylko ludzie trochę odstają od normy.
•••
Dzień wolny należy spędzać... Wolno.

a40448aa3d78c.jpg

Offline

#28 2019-08-20 23:18:39

Jasper Locay
Pan od nauki kochania
Dołączył: 2019-08-20
Liczba postów: 405
Wzrost: 1,87 cm
Wiek: 25 lat
Rasa: Wampir
Kolor oczu: Szare
WindowsChrome 76.0.3809.100

Odp: Czarodziej i wampir pragną serca czarodziejki

Uśmiechnąłem się szczerze, nie tylko z powodu tego, że czarodziejka była znacznie bardziej zabawna niż wszystkie wampirzyce jakie w życiu spotkałem razem wzięte, ale także z tego powodu, że ona już niemal dokładnie wiedziała co ze mną idzie w parze i nie przeszkadzało jej to tak bardzo jak mi się wydawało. Ktoś tu już nie chce być dziewicą...?
- No, parę drobnostek, jedną większą rzecz, ale... - pochyliłem się bliżej ucha Ary. - Naprawdę chcesz wiedzieć? Jestem dość spostrzegawczy więc to może być dla ciebie ciekawy fakt, ale wolałbym byś mi wpierw pozwoliła. Możesz się poczuć odrobinę skrępowana moimi uwagami.


Nie jestem tym kim chciałbym być, jestem kimś kim mógłbym być, chciałbym być kimś innym kim nie jestem

a3bc51e8ef2d4.png

Offline

#29 2019-08-21 07:53:24

Arabella Bakken
Słodka jak miód, pociągająca jak zakazany owoc
Dołączył: 2019-08-20
Liczba postów: 201
Wzrost: 175 cm
Wiek: 22 lata
Rasa: Czarodziej
Kolor oczu: Piwne
Urodziny: 11 październik
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Czarodziej i wampir pragną serca czarodziejki

Znów się spiekłam. Nie byłam pewna czy przez jego słowa, czy po prostu przez samą bliskość fizyczną. Poczułam jego ciepły oddech na szyji oraz na uchu, do którego szeptał. Chciałam wiedzieć?
- Jesteś w stanie powiedzieć to w taki sposób, abym jednak nie czuła się tak bardzo skrępowana? - wyszeptałam, spoglądając na niego nie winnice. Sama nie wiedziałam czego chciałam i miałam problem z wyrażaniem się. Odchrząknęłam. - Może usiądziemy w parku? - zasugerowałam, skręcając już w temtym kierunku.
Chciałam rozmawiać. Wiedziałam że wampir ma w głowie rzeczy, o których ja nigdy bym nie pomyślała, ale i tak chciałam rozmawiać z nim dalej. Ciekawość? Chyba jednak nie tylko. Ciągnęło mnie do niego.


To na magi opiera się ten świat. Natura jest magiczna,
istoty są magiczne. Tylko ludzie trochę odstają od normy.
•••
Dzień wolny należy spędzać... Wolno.

a40448aa3d78c.jpg

Offline

#30 2019-08-21 08:18:33

Jasper Locay
Pan od nauki kochania
Dołączył: 2019-08-20
Liczba postów: 405
Wzrost: 1,87 cm
Wiek: 25 lat
Rasa: Wampir
Kolor oczu: Szare
AndroidChrome 76.0.3809.111

Odp: Czarodziej i wampir pragną serca czarodziejki

- Usiądźmy, czemu nie - przytaknąłem posłusznie czarodziejce i podążyłem za nią. Sama wybrała ławkę, blisko latarni która przydała się w coraz ciemniejszych barwach wieczorów. Widziałem teraz dokładnie wszystkie, choćby najmniejsze drgania na idealnej twarzy czarodziejki, co jeszcze bardziej ulatwiało mi jej rozszyfrowanie.
- Czy uda mi się powiedzieć moje spostrzeżenia bez zawstydzenia cię? Sam nie wiem... ale postaram się - parsknąłem, a potem popatrzyłem na Arę nieco lżej. Wskazałem palcem (w stosownej odległości!) na jej biust.
- Masz o rozmiar za mały biustonosz - powiedziałem szczerze. - Pewnie jest stary i już znoszony przez co się rozciągnął. Wyglądałabyś znacznie lepiej i czuła z resztą też, gdybyś miała lepiej dopasowany - wyjaśniłem.


Nie jestem tym kim chciałbym być, jestem kimś kim mógłbym być, chciałbym być kimś innym kim nie jestem

a3bc51e8ef2d4.png

Offline

#31 2019-08-21 08:46:05

Arabella Bakken
Słodka jak miód, pociągająca jak zakazany owoc
Dołączył: 2019-08-20
Liczba postów: 201
Wzrost: 175 cm
Wiek: 22 lata
Rasa: Czarodziej
Kolor oczu: Piwne
Urodziny: 11 październik
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Czarodziej i wampir pragną serca czarodziejki

Znów rozchylilam wargi, zasłaniając swój biust rękami. Skrzyzowalam je na piersiach, dotykając prawą ręką lewego ramienia i lewą ręką prawego ramienia. Zacisnęłam palce na swoich ramionach.
- Skrępowałeś mnie - mruknęłam dla wyjaśnienia. - Wiesz że nieelegancko jest mówić o takich rzeczach? - bąknęłam zażenowana, czując ciepło na policzkach. Odwróciłam się od niego, patrząc wprost i opuszczając ręce. Zacisnęłam palce na swoich kolanach.


To na magi opiera się ten świat. Natura jest magiczna,
istoty są magiczne. Tylko ludzie trochę odstają od normy.
•••
Dzień wolny należy spędzać... Wolno.

a40448aa3d78c.jpg

Offline

#32 2019-08-21 09:36:56

Jasper Locay
Pan od nauki kochania
Dołączył: 2019-08-20
Liczba postów: 405
Wzrost: 1,87 cm
Wiek: 25 lat
Rasa: Wampir
Kolor oczu: Szare
AndroidChrome 76.0.3809.111

Odp: Czarodziej i wampir pragną serca czarodziejki

- Nie, wybacz mi - przyznałem z westchnieniem. - Wychowałem się wśród wampirów gdzie istnieje niewiele rzeczy o których się nie mówi. Gdybym powiedział tak wampirzycy, to uznała by to za przyjacielską uwagę, najwyżej perfekcyjne podłoże do flirtu - powiedziałem miękko. - Nie chciałem zachować się nieelegancko, choć wiedziałem że cię troszkę zawstydze.


Nie jestem tym kim chciałbym być, jestem kimś kim mógłbym być, chciałbym być kimś innym kim nie jestem

a3bc51e8ef2d4.png

Offline

#33 2019-08-21 09:52:04

Arabella Bakken
Słodka jak miód, pociągająca jak zakazany owoc
Dołączył: 2019-08-20
Liczba postów: 201
Wzrost: 175 cm
Wiek: 22 lata
Rasa: Czarodziej
Kolor oczu: Piwne
Urodziny: 11 październik
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Czarodziej i wampir pragną serca czarodziejki

Zacisnęłam zęby, mimowolnie zastanawiając się nad swoim stanikiem. Nie czułam się skrepowana nim, dopóki wampir nie zwrócił mi uwagi. Teraz zaczęłam dumać nad tym,czy ktoś wcześniej to zauważył, tylko nie miał odwagi by mi o tym powiedzieć. Po żula. Się bardzo bardzo niezręcznie.
- Mhm... Okej. Przyjacielska uwaga. Ale my nie jesteśmy przyjaciółmi - zauważyłam trochę nadąsana. Chyba nie nadawałam się jednak do rozmowy z wampirem. Sham miał rację, niepotrzebnie dawałam znaki. Powinnam iść do swojego przyjaciela i przeprosić go za wszystko. Ale nie wstałam. Nie poruszyłam się nawet. Wciąż siedziałam na ławce razem z wampirem. Co miałam robić?


To na magi opiera się ten świat. Natura jest magiczna,
istoty są magiczne. Tylko ludzie trochę odstają od normy.
•••
Dzień wolny należy spędzać... Wolno.

a40448aa3d78c.jpg

Offline

#34 2019-08-21 10:19:40

Jasper Locay
Pan od nauki kochania
Dołączył: 2019-08-20
Liczba postów: 405
Wzrost: 1,87 cm
Wiek: 25 lat
Rasa: Wampir
Kolor oczu: Szare
AndroidChrome 76.0.3809.111

Odp: Czarodziej i wampir pragną serca czarodziejki

- Oh, no racja... - mruknąłem, teraz ja czując się zakłopotany. I to dość szczerze zakłopotany. Nie była naiwna, nie dała się porwać emocją zupełnie. Miałem zagwozdkę nie byle jaką, jak tu ja zbliżyć do siebie.
- Zawsze możemy nimi zostać - uznałem z niepewnym uśmiechem. - Nie chciałem cię urazić ani w żaden sposób obrazić. Uważam że jesteś piękna, dlatego też przeglądałem się uważnie... Mam nadzieję, że nie będziesz się na mnie za to gniewać aż tak...


Nie jestem tym kim chciałbym być, jestem kimś kim mógłbym być, chciałbym być kimś innym kim nie jestem

a3bc51e8ef2d4.png

Offline

#35 2019-08-21 10:48:59

Arabella Bakken
Słodka jak miód, pociągająca jak zakazany owoc
Dołączył: 2019-08-20
Liczba postów: 201
Wzrost: 175 cm
Wiek: 22 lata
Rasa: Czarodziej
Kolor oczu: Piwne
Urodziny: 11 październik
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Czarodziej i wampir pragną serca czarodziejki

- Nie, nie, nie - zapewnilam od razu. - Nie leży w mojej naturze "gniewać się". Nie lubię tego - zaznaczyłam, biorąc głęboki oddech. - Mam już jednego przyjaciela - dodałam, spoglądając na niego. Z owocami musiałam się zastanowić nad tym, co chciałam osiągnąć mówiąc to. Że nie chce kolejnego przyjaciela? Że nie potrzebuje? A może że chcę kogoś więcej...? Czego chciałam, czego chciałam? Zmrużyłam delikatnie oczy, w końcu puszczając swoje kolana. - Nie zawieralam żadnych przyjaźni od dawna - dodałam w końcu, starając się wyjaśnić i sobie i jemu.
Strasznie się gubiłam we własnych słowach i myślach, co mogło stać się kłopotliwe nie tylko dla mnie ale i również dla wampira.


To na magi opiera się ten świat. Natura jest magiczna,
istoty są magiczne. Tylko ludzie trochę odstają od normy.
•••
Dzień wolny należy spędzać... Wolno.

a40448aa3d78c.jpg

Offline

#36 2019-08-21 11:07:10

Jasper Locay
Pan od nauki kochania
Dołączył: 2019-08-20
Liczba postów: 405
Wzrost: 1,87 cm
Wiek: 25 lat
Rasa: Wampir
Kolor oczu: Szare
AndroidChrome 76.0.3809.111

Odp: Czarodziej i wampir pragną serca czarodziejki

- Wierz mi lub nie, ale ja także nie - parsknąłem szczerze. - Wampiry... no cóż, tam skąd pochodzę nie zawiera się raczej przyjaźni, a krótko terminowe kontakty - westchnąłem. - To akurat mi nie specjalnie  pasowało... Ale teraz jestem w nowym mieście, jeszcze się aklimatyzuje - dodałem z zamyśleniem, drapiąc się po brodzie. - Przyjaciel... Masz jednego? Szczęściarz - uznałem, ale szczerze mówiąc bardzo tkneło mnie czy ja mam kogoś takiego kogo mogę nazwać "przyjacielem". - Ja... Sam nie wiem, chyba też mogę powiedzieć, że mam jednego... Choć nie wiem czy mój ojciec się liczy - prychnalem pod nosem z krzywym uśmiechem. - Niewazne - uznałem głośniej. - Skoro posadę przyjaciela masz zajętą, to kim mogę dla ciebie być, jeśli chce się zbliżyć? - zapytałem miękko, wracajc wzrokiem do czarodziejki.


Nie jestem tym kim chciałbym być, jestem kimś kim mógłbym być, chciałbym być kimś innym kim nie jestem

a3bc51e8ef2d4.png

Offline

#37 2019-08-21 14:09:32

Arabella Bakken
Słodka jak miód, pociągająca jak zakazany owoc
Dołączył: 2019-08-20
Liczba postów: 201
Wzrost: 175 cm
Wiek: 22 lata
Rasa: Czarodziej
Kolor oczu: Piwne
Urodziny: 11 październik
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Czarodziej i wampir pragną serca czarodziejki

- Oh... Myślę że to nie chodzi o to, że jest zajęta. Tylko o to, że... - Zagryzłam wargę, spoglądając na wampira. Zmień temat, Ara, szybko zmień temat. - Masz swojego tatę za przyjaciele? - przypomniałam sobie, uśmiechając się łagodnie. - Myślę że to jak najbardziej się liczy. Choć dobrze jest też mieć przyjaciel spoza rodziny. Tego z wyboru, a nie z przymusu. Bo przyjaciel to taka osoba z którą przebywasz bo naprawdę tego chcesz, a nie przez to, że macie tą samą krew.


To na magi opiera się ten świat. Natura jest magiczna,
istoty są magiczne. Tylko ludzie trochę odstają od normy.
•••
Dzień wolny należy spędzać... Wolno.

a40448aa3d78c.jpg

Offline

#38 2019-08-21 14:19:01

Jasper Locay
Pan od nauki kochania
Dołączył: 2019-08-20
Liczba postów: 405
Wzrost: 1,87 cm
Wiek: 25 lat
Rasa: Wampir
Kolor oczu: Szare
AndroidChrome 76.0.3809.111

Odp: Czarodziej i wampir pragną serca czarodziejki

Parsknąłem kręcąc głową.
- Niewiele wiesz o wampirach, co? - zauważyłem nieco mniej rozbawiony. - Kolejny temat do wyminięcia - dodałem mrugając do niej. - Może kiedyś się wypowiem. W każdym razie... Jest dość późno, nie uważasz? Odprowadze cię do domu, lepiej nie snuć się po nocy, nawet w takiej spokojniej mieścinie - wstałem z ławki, obracając się do czarodziejki. - Chyba że wolisz mi nie pokazywać gdzie mieszkasz, to by było nie rozsądne pokazywać jakiemuś wampirowi gdzie mieszkasz... to przynajmniej kawałek cię podprowadzę... - zaoferowałem się.


Nie jestem tym kim chciałbym być, jestem kimś kim mógłbym być, chciałbym być kimś innym kim nie jestem

a3bc51e8ef2d4.png

Offline

#39 2019-08-21 16:05:36

Arabella Bakken
Słodka jak miód, pociągająca jak zakazany owoc
Dołączył: 2019-08-20
Liczba postów: 201
Wzrost: 175 cm
Wiek: 22 lata
Rasa: Czarodziej
Kolor oczu: Piwne
Urodziny: 11 październik
AndroidOpera 49.2.2361.134358

Odp: Czarodziej i wampir pragną serca czarodziejki

- Chcesz mnie podpuścić żebym ci jednak pokazała gdzie mieszkam? - szepnęłam, podnosząc się z miejsca. Zagryzłam wargę i obrzucilam wampira wzrokiem od stóp po głowę zatrzymując się znów na twarzy. Porumieniałam, zdając sobie sprawę co właśnie zrobiłam. aNa starego maga, jak miło się na niego patrzyło. - To miasto jest w pełni bezpieczne, nie muszę się bać chodzić sama - wymamrotałam, choć nie była to prawda. Włączały się we mnie jakieś reakcje obronne, które były totalną głupotą. Przecież ja nie umiałabym się bronić. Chyba że gadaniną. Ale w tym też najlepsza nie była. - Możesz mnie odprowadzić kawałek - szepnęłam, zaciskając mocno wargi.


To na magi opiera się ten świat. Natura jest magiczna,
istoty są magiczne. Tylko ludzie trochę odstają od normy.
•••
Dzień wolny należy spędzać... Wolno.

a40448aa3d78c.jpg

Offline

#40 2019-08-21 16:12:59

Jasper Locay
Pan od nauki kochania
Dołączył: 2019-08-20
Liczba postów: 405
Wzrost: 1,87 cm
Wiek: 25 lat
Rasa: Wampir
Kolor oczu: Szare
AndroidChrome 76.0.3809.111

Odp: Czarodziej i wampir pragną serca czarodziejki

- Prawdziwy zaszczyt - uznałem i wskazałem ręką by prowadziła. Puściłem Arę przodem, przez co nie odmówiłem sobie zerknięcia na jej pośladki, ładnie podskakujące z każdym krokiem. Zaraz jednak ją dogoniłem i zrównałem z nią kroku, stąpając lekko po ziemi jakbym nic nie ważył.
- Powiedz mi, czym się zajmujesz Ara? Praca w bibliotece?


Nie jestem tym kim chciałbym być, jestem kimś kim mógłbym być, chciałbym być kimś innym kim nie jestem

a3bc51e8ef2d4.png

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ag2 - grzegorz - dziadektypuje - westprus - lspdstanmiami