Atlantis

Wyspa pełna kłów pazurów i magii!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#21 2019-04-20 23:33:32

Primrose Caladium
Niewinna młoda duszyczka
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 993
Wzrost: 168 cm
Wiek: 20 lat / 23 lata
Rasa: Człowiek
Kolor oczu: intensywnie zielone
UnknownFirefox 64.0

Odp: Wilkołak i Łania - wilk i dziewczyna

- Cały ty mnie zadziwiasz. Zaczynając od najbardziej oczywistych rzeczy, takiej jak "wow, on jest wilkołakiem", a kończąc na szczegółach, takich jak twój niesamowity charakter, o który ma tak wiele zalet - powedziałam i potarłam dłonią po jego torsie. - Chce tylko przez to powiedzieć, że jesteś najlepszym co mnie spotkało. Pewnie nawet bym nie umiała wyobrazić siebie ciebie lepiej. Jesteś najlepszy i już. - Zaśmiałam się.


1bdd52d63b996.png

Offline

#22 2019-04-20 23:37:24

Riddick Hyde
Wilczuś
Dołączył: 2018-12-12
Liczba postów: 998
Wzrost: 189 cm
Wiek: 32 lata / 35 lat
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Błękitne
WindowsChrome 73.0.3683.103

Odp: Wilkołak i Łania - wilk i dziewczyna

Uśmiechnąłem się z dumą, bo cóż miałem innego robić, gdy słyszę komplementy.
- Cieszę się kochanie. To dla mnie wielki zaszczyt - uznałem szczerze, trącając jej skroń nosem i całując dość długo, we włosy. - Kocham cię... Po prostu cię kocham. I zrobiłbym dla ciebie wszystko - podsumowałem, wodząc wzrokiem po jej dłoni, która głaskała mnie po torsie. Jej dłoń taka delikatna... Jak cała skóra, każda fałdka, zgięcie, wszystko takie gładkie, miękkie i dziewicze... Powinienem przestać.


9b2372df4dcad.png

Offline

#23 2019-04-20 23:43:00

Primrose Caladium
Niewinna młoda duszyczka
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 993
Wzrost: 168 cm
Wiek: 20 lat / 23 lata
Rasa: Człowiek
Kolor oczu: intensywnie zielone
UnknownFirefox 64.0

Odp: Wilkołak i Łania - wilk i dziewczyna

- Dziś wystarczy mi gorącą czekolada, twoje ramiona i spokojny sen - stwierdziłam. - Czyli nie tak dużo, a za razem nie za mało. Bo "wszystko" przy tych rzeczach brzmi... Zabawnie - zachichotalam i odsunęłam się kawalotek aby sięgnąć po kubek z niedopitą czekolada, jednocześnie wpuściłam trochę powietrza pod kołdrę, przez co poczułam dreszczyk chłodu przechodzący przez moje ciało.


1bdd52d63b996.png

Offline

#24 2019-04-20 23:47:05

Riddick Hyde
Wilczuś
Dołączył: 2018-12-12
Liczba postów: 998
Wzrost: 189 cm
Wiek: 32 lata / 35 lat
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Błękitne
WindowsChrome 73.0.3683.103

Odp: Wilkołak i Łania - wilk i dziewczyna

- Wydaje mi się, że w sam raz - podsumowałem, obserwując Prim, która po kilku łykach czekolady z powrotem się schowała w moich ramionach. - Nie przeszkadza mi to. Ta nasza statyczność. Jeśli tobie jest z nią dobrze, to ja też jestem szczęśliwy - dodałem od razu, zerkając na nią z niepewnym uśmiechem.


9b2372df4dcad.png

Offline

#25 2019-04-20 23:50:14

Primrose Caladium
Niewinna młoda duszyczka
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 993
Wzrost: 168 cm
Wiek: 20 lat / 23 lata
Rasa: Człowiek
Kolor oczu: intensywnie zielone
UnknownFirefox 64.0

Odp: Wilkołak i Łania - wilk i dziewczyna

- Nieee, nie powinieneś tak na to patrzeć. Jeśli mi się coś podoba, albo coś akceptuję, ty nie musisz tego akceptować i uwielbiać jak ja, wilczki...! Rozumiesz? Nie będę ci robiła wyrzutów, czy złościła się długo za to że masz własne zdanie. To by było po prostu głupie - mruknęłam, wzdychając. - Będzie naprawdę dobrze, gdy będziesz robił i mówił to co uwazasz za słuszne lub odpowiednie lub po prostu chcesz to zrobić. Nie zatrzymuje się na tych dwóch pierwszych punktach! - zastrzegłam. - Dobrze? Będziesz? Obiecujesz?


1bdd52d63b996.png

Offline

#26 2019-04-20 23:55:17

Riddick Hyde
Wilczuś
Dołączył: 2018-12-12
Liczba postów: 998
Wzrost: 189 cm
Wiek: 32 lata / 35 lat
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Błękitne
WindowsChrome 73.0.3683.103

Odp: Wilkołak i Łania - wilk i dziewczyna

Oh, ale ja nie umiem składać takich obietnic Primrose! Podstawiła mnie pod ścianą, czułem jak bardzo nie byłem w stanie odpowiedzieć na jej słowa, szczególnie już ze swoją wrodzoną i instynktowną prawdomównością. Ale fakt, że chciałbym się z nią kochać był jak sądzę zbyt delikatny, by mówić o nim tak wprost... Dla Prim to pewnie coś niewyobrażalnego.
- Jednak wolałbym po prostu podążać za twoim szczęściem - uznałem. - Nie chciał bym się w niczym wyrywać i pośpieszać. Domyślam się, że nadal ci dziwnie ze mną... Chcę jeszcze podążać za tobą. Za bardzo się boję nie zrozumienia, zagubienia... Tak jak jest teraz też jest dobrze - zaznaczyłem.


9b2372df4dcad.png

Offline

#27 2019-04-21 06:41:06

Primrose Caladium
Niewinna młoda duszyczka
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 993
Wzrost: 168 cm
Wiek: 20 lat / 23 lata
Rasa: Człowiek
Kolor oczu: intensywnie zielone
UnknownFirefox 64.0

Odp: Wilkołak i Łania - wilk i dziewczyna

- Dziwnie? - zdziwiłam się, uśmiechając do niego rozbawiona. - Oh, nie, nie jest mi dziwnie. To wszystko jest po prostu nowe i takie... Wyjątkowe! Tak, to bardzo dobre słowo. Wszystko jest takie wyjątkowe. Pierwsze. A ja czuję ciągle dreszczyk ekscytacji i strachu pod skórą. A łe to wszystko jest dobre. Mi się to podoba - zapewniałam.
Przez cały czas przyglądałam się mojemu Wilczkowice dokładnie. Jego oczu rozpalały się jasno na kilka sekund, a potem gasły momentalnie. I znów to samo. Jakby odpefzajl od siebie jakąś myśl, której nie chciał. Przygryzłam wargę, zastanawiając się o czym tak dumą... Ale nie! Prim, nie możesz naciskać na niego i nie możesz go dopytywać o takie rzeczy. Riddick jest duży, on wie że gdy mi coś powie wtedy oboje możemy na to coś zaradzić. A jednak wolał zostawić TO COŚ dla siebie... A ja muszę to uszanować. Tak jak on szanuje i akceptuję wiele rzeczy we mnie.
Pogładziłam wilkołaka po policzku z czułym uśmiechem.
- Chce być tu z tobą. I to w żadnym razie nie jest dziwne. Jesteś wyjątkowy. Bo to przy tobie serce mi zwalnia. I przy tobie chce zasypiać. I z tobą spędzam tyle czasu co z nikim innym - zaznaczyłam i zaśmiałam się krotko.


1bdd52d63b996.png

Offline

#28 2019-04-21 08:52:22

Riddick Hyde
Wilczuś
Dołączył: 2018-12-12
Liczba postów: 998
Wzrost: 189 cm
Wiek: 32 lata / 35 lat
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Błękitne
WindowsChrome 73.0.3683.103

Odp: Wilkołak i Łania - wilk i dziewczyna

- Wiem kochanie - westchnąłem z szerokim uśmiechem, wtulając się w niej dłoń. - Po prostu... Czasami nie chce naruszać twojej granicy bezpieczeństwa? Czasami nie chcę byś się czymś stresowała i przejmowała, oszczędzam cię po prostu, niektóre nowości są inne... - wyznałem. - Kocham cię, kocham cię całym sobą i już nie wyobrażam życia bez ciebie - westchnąłem cicho, tym razem to ja wtulając się w szyję Prim.


9b2372df4dcad.png

Offline

#29 2019-04-21 09:42:02

Primrose Caladium
Niewinna młoda duszyczka
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 993
Wzrost: 168 cm
Wiek: 20 lat / 23 lata
Rasa: Człowiek
Kolor oczu: intensywnie zielone
UnknownFirefox 64.0

Odp: Wilkołak i Łania - wilk i dziewczyna

Osmiechnelam się szeroko, otulając delikatnie dłońmi jego głowę i opierając policzek o nią. Czułam się taka silna i potrzebna,gdy ten wielki, samodzielny mężczyzna przytulał się do mnie jak małe dziecko.
- Wiesz co...? - szepnęłam po chwili. Mój głos był delikatny ale przepełniony nieogarniętych szczęściem. Czułam że coś we mnie promieniuje i rozgrzewa do gniacic możliwości. - Od zawsze chciałam być potrzebna. Robiłam wiele rzeczy, żeby ludzie który mnie otaczają nie bali pytać sie i prosic mnie o pomoc. Bo zawsze z wielką chęcią jej udzielałam. - Przygryzłam zawstydzona wargę. Wiedziałam że to z lekka głupie, a niektórzy ludzie uważali, że robię wiele rzeczy na siłę. Choć tak nie było. - Przy tobie jednak czuję to na zupełnie inny sposób. Nie musisz prosić. Wiem że mnie potrzebujesz, bo ja tak samo bardzo potrzebuje ciebie. I gdy się tak przytulając do mnie - przerwałam bo zachwyt w moim głosie przekroczył granicę. Wzięłam głęboki oddech by się uspokoić. - To  myślę sobie że razem poradzimy sobie ze wszystkim - zakończyłam w końcu.


1bdd52d63b996.png

Offline

#30 2019-04-21 18:20:51

Riddick Hyde
Wilczuś
Dołączył: 2018-12-12
Liczba postów: 998
Wzrost: 189 cm
Wiek: 32 lata / 35 lat
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Błękitne
WindowsChrome 73.0.3683.103

Odp: Wilkołak i Łania - wilk i dziewczyna

Uśmiechnąłem się szczerze, kiwając głową.
- Też tak myślę. Oboje dodajemy sobie siły, ja zawsze służę wiedzą, a ty dobrym sercem - westchnąłem urzeczony. - Możesz się mnie zapytać o wszystko i możemy zawsze porozmawiać o wszystkim... Jest nam dobrze razem, prawie niczego nam nie brakuje - dodałem, unosząc głowę i się przyglądając uważnie Prim.


9b2372df4dcad.png

Offline

#31 2019-04-21 20:29:00

Primrose Caladium
Niewinna młoda duszyczka
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 993
Wzrost: 168 cm
Wiek: 20 lat / 23 lata
Rasa: Człowiek
Kolor oczu: intensywnie zielone
UnknownFirefox 64.0

Odp: Wilkołak i Łania - wilk i dziewczyna

- Prawie? - od razu wykąpałam to słowo, zdziwiona nim. Uniosłam lekko brew i Pogładziłam Riddicka delikatnie opuszkami palców po policzku. - Czego ci brakuje kochany? Mów - poprosiłam łagodnym tonem, ale z dużą dozą ciekawości.


1bdd52d63b996.png

Offline

#32 2019-04-21 20:52:32

Riddick Hyde
Wilczuś
Dołączył: 2018-12-12
Liczba postów: 998
Wzrost: 189 cm
Wiek: 32 lata / 35 lat
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Błękitne
WindowsChrome 73.0.3683.103

Odp: Wilkołak i Łania - wilk i dziewczyna

- Oh, nie... Nie, to nie jest nic istotnego - podsumowałem szybciutko. - Poza tym...  Oh, nie, nie musimy jeszcze o tym rozmawiać - uznałem. - Po prostu spróbuj zrozumieć skarbie, nie chcę niczego na tobie nie wymuszać. Kocham cię i to wszystko - powiedziałem z wolna, zaciskając usta.


9b2372df4dcad.png

Offline

#33 2019-04-21 20:59:50

Primrose Caladium
Niewinna młoda duszyczka
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 993
Wzrost: 168 cm
Wiek: 20 lat / 23 lata
Rasa: Człowiek
Kolor oczu: intensywnie zielone
UnknownFirefox 64.0

Odp: Wilkołak i Łania - wilk i dziewczyna

Przygryzłam wargę.
- Okej, to... No dobrze - przytaknęłam i znów ułożyłam glowe na ramieniu Riddicka. - Też się bardzo kocham - szepnęłam, nie chcąc już o nic dopytywać. Odetchnęłam spokojnie. - Bardzo bardzo cię kocham...

***tydzień później***

Położyłam się do łóżka Riddicka w jego koszulce, bo mimo że miałam już w szafce swoją koszulkę  to i tak lubiłam spać w jego ubraniach, bo były przesiąknięte jego zapachem. Wszystko co było jego, było cudowne. Riddick poszedł do łazienki, obiecując że za moment wróci. Pokiwałam grzecznie głów i popatrzyłam w sufit.
Przygryzłam wargę, myśląc nad kilkoma rzeczami, rysując palcem po swoim udzie nieokreślone figury.


1bdd52d63b996.png

Offline

#34 2019-04-21 21:17:06

Riddick Hyde
Wilczuś
Dołączył: 2018-12-12
Liczba postów: 998
Wzrost: 189 cm
Wiek: 32 lata / 35 lat
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Błękitne
WindowsChrome 73.0.3683.103

Odp: Wilkołak i Łania - wilk i dziewczyna

Wyszedłem z łazienki, w spodniach dresowych. Wyjaśniłem już Prim, że zazwyczaj nie opłaca się zakładać kompletu, ponieważ po przemianie i tak ubranie kończy w strzępach. Chyba to zrozumiała i zaakceptowała... Miałem nadzieję. Czasami martwiłem się czy nie ma mi za złe wielu rzeczy... A czasami byłem też zły na siebie, że nie umiałem zacząć tematu poważnej rozmowy o zbliżeniu bez wahania więc się wycofywałem dla bezpieczeństwa... ugh.
- Już jestem - westchnąłem, zaczesując włosy do tyłu i kładąc się do łóżka. - Coś się stało kochanie? Wyglądasz na zadumaną - zauważyłem, lekko muskając jej policzek.


9b2372df4dcad.png

Offline

#35 2019-04-21 22:07:03

Primrose Caladium
Niewinna młoda duszyczka
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 993
Wzrost: 168 cm
Wiek: 20 lat / 23 lata
Rasa: Człowiek
Kolor oczu: intensywnie zielone
UnknownFirefox 64.0

Odp: Wilkołak i Łania - wilk i dziewczyna

Od razu się uśmiechnęłam, a gdy musnął mój policzek przekrecilam głowę w bok by popatrzeć na niego.
- Bo sobie dumam - powedziałam rozbawiona. - Więc całkiem nieźle się wstrzeliłeś z tym spostrzeżeniem - dodałam ze śmiechem, choć lekko się zarumienilam.


1bdd52d63b996.png

Offline

#36 2019-04-21 22:11:25

Riddick Hyde
Wilczuś
Dołączył: 2018-12-12
Liczba postów: 998
Wzrost: 189 cm
Wiek: 32 lata / 35 lat
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Błękitne
WindowsChrome 73.0.3683.103

Odp: Wilkołak i Łania - wilk i dziewczyna

- Hah, dobry jestem - zaśmiałem się i ułożyłem wygodnie kark na poduszkach by nadal patrzyć na Prim. - A skoro jestem taki dobry, to może jakoś sobie poradzę z twoim dumaniem. Bo chcesz się podzielić ze mną przemyśleniami? Czy chcesz je zachować dla siebie? - zapytałem jeszcze rozbawiony, sięgając do jej szyi, gdzie lekko ją połaskotałem.


9b2372df4dcad.png

Offline

#37 2019-04-21 22:16:50

Primrose Caladium
Niewinna młoda duszyczka
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 993
Wzrost: 168 cm
Wiek: 20 lat / 23 lata
Rasa: Człowiek
Kolor oczu: intensywnie zielone
UnknownFirefox 64.0

Odp: Wilkołak i Łania - wilk i dziewczyna

Przemknelam lekko powieki i mruknęłam krótko.
- Myślę o nas - odparłam od razu. Nie miałam zamiaru nic przed nim ukrywać. Nawet tych bardziej krępujących myśli. Chciałam być z nim w pełni szczera. - O tym co nas łączy, że cię bardzo kocham... - Ciągnęłam dalej, otwierając znów szerzej oczy. - I o tym że chyba jesteśmy już naprawdę blisko, prawda? - upewniłam się, by usłyszeć to też od niego.


1bdd52d63b996.png

Offline

#38 2019-04-21 22:28:04

Riddick Hyde
Wilczuś
Dołączył: 2018-12-12
Liczba postów: 998
Wzrost: 189 cm
Wiek: 32 lata / 35 lat
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Błękitne
WindowsChrome 73.0.3683.103

Odp: Wilkołak i Łania - wilk i dziewczyna

Z wolna pokiwałem głową, lekko wzruszając ramionami.
- Tak, myślę, że jesteśmy dość blisko. Nawet bardzo. Twoi rodzice mnie lubią, pozwalają niem całe weekendy spędzać ci u mnie... No i już nie mówiąc o zwykłej bliskości... Cóż, chyba wszystko między nami jest w jak najlepszym porządku - uśmiechnąłem się.


9b2372df4dcad.png

Offline

#39 2019-04-21 22:34:19

Primrose Caladium
Niewinna młoda duszyczka
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 993
Wzrost: 168 cm
Wiek: 20 lat / 23 lata
Rasa: Człowiek
Kolor oczu: intensywnie zielone
UnknownFirefox 64.0

Odp: Wilkołak i Łania - wilk i dziewczyna

- No właśnie - mruknęłam, zadowolona, że oboje się z tym zgadzamy. Przygryzłam wargę, na chwilę się zamykając. - I zastanawiałam się ostatnio, nie tylko dziś, jak blisko możemy być - ciągnęłam dalej. Wziąłem głęboki oddech i uśmiechnęłam się niewinnie. - Nigdy nie uprawiałam seksu - mruknęłam, uśmiechając się zabawnie. - I nawet o tym nie myślałam wcześniej. Ale teraz mam ciebie i jakoś... - Porumieniałam. Bo samo myślenie o seksie nie było chyba niczym, czego musiałam się wstydzić, ale to, że zaczęłam o tym myśleć bo miałam Ridda, to... Z lekka mnie krępowało? Byłam zmieszana. - To znów dla mnie takie nowe - mruknęłam cichutko.


1bdd52d63b996.png

Offline

#40 2019-04-21 22:40:06

Riddick Hyde
Wilczuś
Dołączył: 2018-12-12
Liczba postów: 998
Wzrost: 189 cm
Wiek: 32 lata / 35 lat
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Błękitne
WindowsChrome 73.0.3683.103

Odp: Wilkołak i Łania - wilk i dziewczyna

- Oh...
Gratulacje, właśnie takiej odpowiedzi prawdopodobnie się spodziewała po ciebie. Ale co miałem mówić, kiedy myślę o kochaniu się z moją słodką Prim od tygodni, o tym jak cudowna jest, jak pięknie wygląda, jak ją trzymam w ramionach, ale przez drugie tyle wypieram to z myśli, by nie wyjść na nie wyżytego wilkołaka?
- Rozumiem twoje obawy - zacząłem z wolna. - Strach przed nowym i tak dalej... Naturalnie, nie wszystko mogę ci wyjaśnić, ale... Zawsze możesz też porozmawiać z mamą, ale ze mną też i... um... - podrapałem się po głowie, zastanawiając głęboko co powinienem mówić. - Nie musisz się bać, Prim. Zapewniam cię, że nie ma się czego bać - dodałem jeszcze.


9b2372df4dcad.png

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
codmwmta - itsyourworld - mtayournewstories - charlottetown - grupaogarnietychludzi