Atlantis

Wyspa pełna kłów pazurów i magii!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-02-05 00:19:14

Radella Tillman
Niewinna czarodziejka :3
Dołączył: 2018-12-25
Liczba postów: 976
Wzrost: 165 cm
Wiek: 20 lat/22 lata
Rasa: Czarodziej
Kolor oczu: piwne
UnknownFirefox 64.0

Cytaty

"...cytat..."
— osoba, kiedy i na której stronie*

*dodatkowo


5e081ad08e1cf.png

Offline

#2 2019-05-05 11:39:02

Astoria Arcanum
Wilczyca auuu
Dołączył: 2019-02-06
Liczba postów: 509
Wzrost: 175 cm
Wiek: 22 lata
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: szaroniebieskie
UnknownFirefox 64.0

Odp: Cytaty

"Zmień napęd z czterech łapach na dwie nogi i się zwijamy."

"Wystarczy w odpowiednim momencie rzucić dobre hasło. Albo zrzucić jakieś ubranie. Obojętnie."

— Astoria, coraz weselsza historia, strona 2


Bohater nie jest odważniejszy od zwykłego człowieka, ale jest odważny pięć minut dłużej."

2132490.jpeg

Offline

#3 2019-05-06 22:58:27

Astoria Arcanum
Wilczyca auuu
Dołączył: 2019-02-06
Liczba postów: 509
Wzrost: 175 cm
Wiek: 22 lata
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: szaroniebieskie
UnknownFirefox 64.0

Odp: Cytaty

"Grim pojawiał się i znikał, a mi było przykro, gdy robił to drugie."
— Astoria, historia że smutnym początkiem, strona 1

"Musiałem przetworzyć myśli w myślach, by je jeszcze raz odczytać..."
— Wolfgrim, historia że smutnym początkiem, strona 2


Bohater nie jest odważniejszy od zwykłego człowieka, ale jest odważny pięć minut dłużej."

2132490.jpeg

Offline

#4 2019-05-07 23:49:03

Astoria Arcanum
Wilczyca auuu
Dołączył: 2019-02-06
Liczba postów: 509
Wzrost: 175 cm
Wiek: 22 lata
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: szaroniebieskie
UnknownFirefox 64.0

Odp: Cytaty

"- Tak to jest, wojownicy walczą, a my musimy po nich sprzątać. Dla nas wojna skończy się, gdy wszystkie rany się zasklepią."
— Wolfgrim, historia że smutnym początkiem, strona 3


Bohater nie jest odważniejszy od zwykłego człowieka, ale jest odważny pięć minut dłużej."

2132490.jpeg

Offline

#5 2021-07-04 12:00:28

Sanna Hartwell
Mistrz uparciuchów
Dołączył: 2021-06-09
Liczba postów: 466
Wzrost: 172 cm
Wiek: 18 lat / i więcej xd
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: niebieskie
Windows 8.1Chrome 91.0.4472.124

Odp: Cytaty

CYTATY MANDY i MORDECAI
(wątek pierwszy)

"Miałam wrażenie, że prędzej osobiście mnie zabije niż pozwoli aby ktoś mnie zbeształ. Jakbym... Należała do niego. Ale tak nie było. Nie w takim stopniu. Nie w taki sposób. Choć trochę mnie to zastanawiało, jak i przerażało." -Mandy


"Jest nas za mało, Mandy. Nie mamy już luksusu rozpływania się nad czystością krwi. Rodzą się hybrydy ludzi i wampirów, czarodziejów i wampirów, a nawet, co dla mnie jednak jest abstrakcją, wilkołaków i wampirów." -Cai


"Było w nim więcej delikatności niż można by się domyślić. Ale ja sama zauaylam to dopiero niedawno. Po jego gestach, po tym jak dba o rośliny, po tym jak dotknął mojej twarzy. Za każdym razem w taki sam, delikatny sposób. Pewnie sam by się tego wyparł. Ale ja swoje już wiedziałam i miałam gdzieś jego zdanie na ten temat." - Mandy


"- Nie wiem czy już wymyśliłeś, co uczucia zmieniają, ale teraz już mogę ci ułatwić zadanie - szepnęłam, podnosząc na niego wzrok. - Właśnie to. Jest ci przyjemnie, naprawdę przyjemnie. I ta przyjemność nie trwa tylko chwile. To stan, w który wpadasz, stan w którym wciąż czujesz sie przyjemnie. Właśnie o to chodzi w uczuciach..." -Mandy


" - Wiesz, że mnie tulisz? - wytknęłam mu. - Delikatnie, to przyjemne. Ale nie wiem znów, czy zdajesz sobie sprawę z tego - zaznaczyłam.
^^^
- Uh, nie myślałem nad tym - przyznałem się. - Nie skupiłem się jakoś na rękach - dodałem. - A co? Przeszkadza ci to? - zapytałem, unosząc wzrok na dziewczynę, która wydała się wyjątkowo potulna, po przyjemnościach.
^^^
- Tak okropnie, jeszcze moment i powyłamuję ci wszystkie palce - mruknęłam ironicznie, uśmiechając się rozbawiona. - Chce ci po prostu uświadomić jak reagujesz. Jesteś spokojny ale w zupełnie inny sposób. Przyjemniejszy... Przynajmniej dla mnie. Nie zimny, tylko po prostu spokojny" -Mandy i Cai


"- Ale nie da się ukryć tego, Mordecai - bąknęłam, odsuwając się od niego. Prychnęłam, wodząc wzrokiem po jego twarzy. - Jesteśmy obrzydliwymi istotami ukrytymi w ładnych ciałach, ze słodkimi uśmiechami i melodyjnymi głosami. Żyjemy po to by zabawić się, sami sobą, innymi wampirami, czarodziejami, ludźmi... - Usiadłam prosto na jego kolanach, odsuwając dłonie od jego twarzy. - Nie można tego przemilczeć. Brzydzisz się sobą i to poprawna reakcja." -Mandy



"Mam niewiele godności, więc po prostu dbam o ten skrawek który mi pozostał - dodałam rozbawiona." -Mandy


"Spojrzałem na odchodzącą wampirzycę z poważnym wyrzutem, oraz na rosnący zwód.
- Maaaandy! - jęknąłem, brodząc za nią. - Oficjalnie jesteś najbardziej irytująca istotą, jaka chodzi po Atlantydzie! - zapewniłem, starając się poprawić kocze, by nie wyglądało tak wypukle w luźnych spodniach. Ale wyszedłem z wody, idąc dalej za Mandy, która naciągnęła na zgrabną pupę spódniczkę. - Wracamy! I to w tempie ekspresowym - dodałem, gdy byłem już blisko wampirzycy i zabierałem swoje buty w piasku idąc do wyjścia z plaży.
^^^
- Spokojnie, przecież nie che wcale spacerować cała mokra po mieście - mruknęłam,zerkając znacząco na jego krocze. - Mhm, ale po drodze może ci się zdarzyć wypadek. Chyba te mokre spodnie cię mocno obcierają - stwierdziłam, zapierając się i uśmiechając złośliwie.
^^^
- Dziwisz się? Sama zaczęłaś! - wytknąłem. - Wampir, czy nie wampir, wilkołak, czarodziej czy człowiek, faceci reagują podobnie na prowokacje - uznałem. - I to nie jest proces, który się zaraz cofa jak oddychasz spokojnie. Albo dojdziesz, albo będzie ci kawał czasu bardzo niewygodnie - dodałem, idąc prężnym krokiem. - Więc jak nie skończysz, to będę musiał dochodzić w krzakach i na pewno będziesz mi w tym pomagać. A potem skończymy w sypialni. I zobaczymy, kto tu kogo będzie karał - burknąłem.
^^^
- Moja pupa ma się jednak zastanawiać nad tym, czy coś się do niej nie dobierze? Jak bardzo zły będziesz jeśli będziemy musieli jednak zrobić sobie postój? Ohhh... Chyba jestem zbyt zmęczona żeby ci pomagać - jęknęłam. - Ale musi ci być niewygodnie, przydały by ci się jakieś zwinne rączki." -Cai i Mandy, plaża


28bb9e5713301.png

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
arenstan - accwsparcje - orientalmt2 - vintage - pajdaka10