Atlantis

Wyspa pełna kłów pazurów i magii!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#581 2019-04-15 22:41:22

Primrose Caladium
Niewinna młoda duszyczka
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 993
Wzrost: 168 cm
Wiek: 20 lat / 23 lata
Rasa: Człowiek
Kolor oczu: intensywnie zielone
UnknownFirefox 64.0

Odp: Duży i mała - wilk i dziewczyna

Postawiłam kubki na stole i usiadłam rozbawiona na krześle, które odsunął mi wilk.
- Dziękuję - odparłam, siadając prosto i spoglądając na Riddicka, który również już usiadł. - Ładnie pachnie - pochwaliłam. - Pewnie równie dobrze smakuje - dodałam, uśmiechając się szeroko z zadowoleniem.
Podobało mi się, gdy tak się rozpromieniał. Wtedy coś we mnie rozkwitało. I dzięki temu upewniałam się, że czuje do niego coś naprawdę wielkiego i silnego. Miłość.


1bdd52d63b996.png

Offline

#582 2019-04-15 22:52:03

Riddick Hyde
Wilczuś
Dołączył: 2018-12-12
Liczba postów: 998
Wzrost: 189 cm
Wiek: 32 lata / 35 lat
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Błękitne
WindowsChrome 73.0.3683.103

Odp: Duży i mała - wilk i dziewczyna

- Na pewno dobrze smakuje, włożyłem w nasz posiłek całe serce - mrugnąłem do Prim. - Smacznego, kochanie - dodałem jeszcze nim zaczęliśmy jeść.
Kolacja minęła nam spokojnie, a gdy zjedliśmy ze smakiem, posprzątaliśmy wspólnie. Na koniec, rzecz jasna zasiedliśmy na wcześniej wspomnianą kanapę, rozmawiając o wszystkim co tylko przyszło nam na myśl.
- Chcesz zostać na noc, skarbie? - zapytałem, zerkając na zegar na ścianie z westchnieniem.


9b2372df4dcad.png

Offline

#583 2019-04-15 22:59:18

Primrose Caladium
Niewinna młoda duszyczka
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 993
Wzrost: 168 cm
Wiek: 20 lat / 23 lata
Rasa: Człowiek
Kolor oczu: intensywnie zielone
UnknownFirefox 64.0

Odp: Duży i mała - wilk i dziewczyna

Zamrugalam gwałtownie i uniosłam głowę z ramienia Riddicka. Popatrzyłam na niego, wracając do rzeczywistości. Troszkę zaczęłam odpływać.
- Już późno? - zapytałam, mrucząc oczy i patrząc w stronę zegara. - Oh... Tak... Już późno. Jak to możliwe? Dopiero usiedliśmy - szepnęłam, wzdychając. - Sama nie wiem... Nie chce iść - stwierdziłam jękliwe.
I nie chodziło o to, że nie chciało kibaienpodnosci, nie chciałam po prostu jeszcze rozstawać się z wilkiem. Znów się o niego oparłam, wtulając w Ridda z uśmiechem. - Może... To dobra opcja... - Zamknęłam oczy. - Mogę?


1bdd52d63b996.png

Offline

#584 2019-04-15 23:06:53

Riddick Hyde
Wilczuś
Dołączył: 2018-12-12
Liczba postów: 998
Wzrost: 189 cm
Wiek: 32 lata / 35 lat
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Błękitne
WindowsChrome 73.0.3683.103

Odp: Duży i mała - wilk i dziewczyna

- Co za głupie pytanie, oczywiście, że możesz - zaśmiałem się cicho, całując ją w głowę. - Weź pierwsza prysznic, a ja przygotuję ci jakąś koszulę na noc - dodałem z uśmiechem, pocierając ją po plecach, bo nadal się we mnie wtulała. Choć tak naprawdę nie miałem zamiaru jej w tym przerywać.
Dopiero po dłuższym czasie, odkleiliśmy się od siebie i gdy ja poszedłem na górę przygotować ręcznik i przebranie Prim, ona zawiadomiła rodziców o tym, że zostaje. Potem wzięła prysznic (bardzo szybki i krótki "bo nie chciała zużyć za dużo ciepłej wody", kochana istota), a gdy ja się wymyłem i w samych bokserkach usiadłem na skraju łóżka, Prim już tu leżała, rozglądając się nieco niepewnie.
- Nie musisz się bać mebla... Jeśli wolisz, mogę kimać na kanapie, to nie problem - zaznaczyłem od razu.


9b2372df4dcad.png

Offline

#585 2019-04-15 23:20:14

Primrose Caladium
Niewinna młoda duszyczka
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 993
Wzrost: 168 cm
Wiek: 20 lat / 23 lata
Rasa: Człowiek
Kolor oczu: intensywnie zielone
UnknownFirefox 64.0

Odp: Duży i mała - wilk i dziewczyna

- Nieeeee - mruknęłam, marszcząc brwi. Zacisnęłam palce na brzegu kołdry. - Nie nie się łóżka - dodałam już z większą powagą niż wcześniej. Przygryzłam wargę. - To twoje łóżko. Poza tym... Wolę żebyś został tutaj. Ze mną - dodałam szczerze po chwili namyslu. Bo po co miałabym to zatajać. - Lubię być blisko ciebie..
Mój wzrok nieśmiało zbadał wzrokiem jego ciało, dosyć pospiesznie. Oh i starałam się robić to ukradkiem pomiędzy wszystkimi zdaniami. Sama nie wiedziałam co mam robić. Ale zamykanie oczy było by głupie, tyle że to byłaby jedyna opcja żeby przestało mnie ciągnąć do przyglądania się.
Uśmiechnęłam się więc lekko, czując wypieki na twarzy.
- Szczerze mówiąc właśnie po to zostałam. Żeby być blisko.


1bdd52d63b996.png

Offline

#586 2019-04-16 08:12:43

Riddick Hyde
Wilczuś
Dołączył: 2018-12-12
Liczba postów: 998
Wzrost: 189 cm
Wiek: 32 lata / 35 lat
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Błękitne
AndroidChrome 67.0.3396.87

Odp: Duży i mała - wilk i dziewczyna

- No tak, to zrozumiałe. To dobrze... Cieszę się, że chcesz być tak blisko jak ja - westchnąłem do siebie z uśmiechem. Usiadłem na skraju łóżka i spojrzałem sennie przez okno. Pełnia miała być dopiero za dwa tygodnie, ale księżyc świecił już dość mocno. Wsunąłem się głębiej i objąłem Prim, choć jeszcze nie tak pewnym ramieniem.
- Zasługujemy na odpoczynek, nie uważasz?


9b2372df4dcad.png

Offline

#587 2019-04-16 08:34:11

Primrose Caladium
Niewinna młoda duszyczka
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 993
Wzrost: 168 cm
Wiek: 20 lat / 23 lata
Rasa: Człowiek
Kolor oczu: intensywnie zielone
UnknownFirefox 64.0

Odp: Duży i mała - wilk i dziewczyna

Ostrożnie wtuliłam się w Ridda, układajac się  tak, aby móc wtulić policzek w jego ramię. Nie robiliśmy nic złego, prawda?
- Ty na pewno zasługujesz. Cały tydzień ciężko pracowałeś - mruknęłam, jeszcze nie zamykając oczy. Moja senność została rozproszona przez przyjemny dotyk jego ciepłej skóry. - No i ja też - dodałam po chwili. - Tak, oboje na pewno zasługujemy na wypoczynek. - Wzięłam głęboki oddech. - Nie będzie ci zimno...? - zaczęłam się zastanawiać. To chyba trochę ta nowa sytuacja mnie stresowała.


1bdd52d63b996.png

Offline

#588 2019-04-16 16:56:40

Riddick Hyde
Wilczuś
Dołączył: 2018-12-12
Liczba postów: 998
Wzrost: 189 cm
Wiek: 32 lata / 35 lat
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Błękitne
AndroidChrome 67.0.3396.87

Odp: Duży i mała - wilk i dziewczyna

- Nie, jest mi dobrze... - mruknąłem już z zamkniętymi oczami, ale zaraz je otworzyłem. - Przeszkadza ci to? Mogę zaraz coś na siebie założyć... - Prim jednak tak jak się spodziewałem zaraz zaprzeczyła. To chyba w porządku...? Sam nie wiem, jak bardzo swobodny mogłem być przy moim sercu i dość mnie to frustrowało, a z drugiej strony... Nie było sensu bym to okazywał.
- Dobranoc - powiedziałem po prostu cicho, zamykając znów oczy i otulając Prim ramionami.


9b2372df4dcad.png

Offline

#589 2019-04-16 22:32:31

Primrose Caladium
Niewinna młoda duszyczka
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 993
Wzrost: 168 cm
Wiek: 20 lat / 23 lata
Rasa: Człowiek
Kolor oczu: intensywnie zielone
UnknownFirefox 64.0

Odp: Duży i mała - wilk i dziewczyna

- Dobranoc, wilczki - szepnęłam z delikatnym uśmiechem. Choć szczerze mówiąc to z lekka rozpierała mnie energia. Taka fala szczęścia, nieogarnięta, nagła i naprawdę ogromna. Na szczęście zmęczenie przypomniało o sobie równie szybko co zniknęło, więc zasnęłam niedługo po naszych ostatnich słowach.

Sen miałam blogi, ciepły i bardzo miły, choć nie byłam w stanie sobie przypomnieć o niczym co dokładnie w nim było. Był po prostu miły i ładny. To mi wystarczało.
Wtuliłam się mocno w coś miekkiego i bardzo ciepłego. Wręcz gorącego. Było mi tak przyjemnie, resztki snu wciąż miałam na powiekach i wcale nie chciałam się z nich uwalniać. Ale zaczęłam się jednak zastanawiać co mnie tak ogrzewa. Przecież Ridd tak bardzo nie grzał, gdy zasypialismy.
Dlatego podciagnelam się do góry i otworzyłam sklejone oczy, dłonią odruchowo przyklejać roztargane włosy. W pierwszej chwili się wystraszyłam. Wzięłam głęboki oddech i zamarłam. Wielki wilk leżał w łóżku, wygrzebał się spod kołdry, pod którą spałam teraz tylko ja i...
- Oh... Riddic... - szepnęłam, oddychając spokojniej. - Jejku, wystraszyłeś mnie - dodałam, a na moją twarz wypłyną grymas wstydu. Znów oparłam na poduszkę i wyciągnęłam dłoń, by podrapać go za uchem. - Heeeej wilczku... - powedziałam zachrypnieta, a moje serce zaczęło bic znów w normalnym tempie. Chyba. Sęk w tym, że już się nie denerwowałam choć... To było z lekka szokujące.
Dlaczego się przemienił? Przecież mógł mnie obudzić i powiedzieć że tego potrzebuje. Wysłaliśmy razem...


1bdd52d63b996.png

Offline

#590 2019-04-16 22:35:56

Riddick Hyde
Wilczuś
Dołączył: 2018-12-12
Liczba postów: 998
Wzrost: 189 cm
Wiek: 32 lata / 35 lat
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Błękitne
WindowsChrome 73.0.3683.103

Odp: Duży i mała - wilk i dziewczyna

Ziewnąłem przeciągle, otwierając psyk, ale zaraz skuliłem się ponownie przy Prim, mrucząc zadowolony na jej dotyk i machając sennie ogonem. Nawet nie pamiętałem, kiedy się przemieniłem. Uprzedzałem chyba moje serce, że rak się zdarza, prawda? Nie byłem pewien, ale chyba jej mówiłem... W każdym razie zmienię się za sekundkę... mhm, dopiero jak skończy mnie głaskać.


9b2372df4dcad.png

Offline

#591 2019-04-16 22:41:14

Primrose Caladium
Niewinna młoda duszyczka
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 993
Wzrost: 168 cm
Wiek: 20 lat / 23 lata
Rasa: Człowiek
Kolor oczu: intensywnie zielone
UnknownFirefox 64.0

Odp: Duży i mała - wilk i dziewczyna

Zachichotalam cicho.
- Łasuch straszny. Jako wilk powinieneś być bardziej groźny, a mam wrażenie że przy mnie jest na odwrót - zauważyłam. - Chyba mało kto cię tulił... Oh, mój biedaku, trzeba to zdecydowanie nadrobić - oznajmiłam pewna swoich słów i wtuliłam się w niego mocno, wciąż drapiąc go po szyi i karku obiema dłońmi. - Jesteś taki mięciutki i ciepły.


1bdd52d63b996.png

Offline

#592 2019-04-16 22:44:16

Riddick Hyde
Wilczuś
Dołączył: 2018-12-12
Liczba postów: 998
Wzrost: 189 cm
Wiek: 32 lata / 35 lat
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Błękitne
WindowsChrome 73.0.3683.103

Odp: Duży i mała - wilk i dziewczyna

Zamruczałem zadowolony. Oh, w takim tempie to ja nigdy nie wrócę do ludzkiej formy, Primrose zawsze mnie rozpieszczała swoim dobrem i miłością, ale czasem przekraczała znane mi granice. Nie protestowałem. Ba! Zacząłem tak machać ogonem z zadowolenia, że aż nie przystoi.


9b2372df4dcad.png

Offline

#593 2019-04-16 22:51:31

Primrose Caladium
Niewinna młoda duszyczka
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 993
Wzrost: 168 cm
Wiek: 20 lat / 23 lata
Rasa: Człowiek
Kolor oczu: intensywnie zielone
UnknownFirefox 64.0

Odp: Duży i mała - wilk i dziewczyna

Roześmiałam się już głośniej, rozbudzając do reszty.
- Oj, dobrze, dobrze, głaszcze cię przecież, wilczku! Chyba trafiłam w sedno. Podoba ci się aż za bardzo. Choć nie wiem czy może się podobać "za bardzo" - mruknelam rozbawiona. - Bardzo dobrze mi się spało, zrobiło mi się chyba tylko trochę za ciepło - mruknęłam, wtulona w niego, skopując z siebie kołdrę i odkrywając się. Od razu zrobiło mi się lepiej.


1bdd52d63b996.png

Offline

#594 2019-04-16 22:59:06

Riddick Hyde
Wilczuś
Dołączył: 2018-12-12
Liczba postów: 998
Wzrost: 189 cm
Wiek: 32 lata / 35 lat
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Błękitne
WindowsChrome 73.0.3683.103

Odp: Duży i mała - wilk i dziewczyna

Oh, mi też się dobrze spało, me serce. Głównie jednak dlatego, że spałaś ze mną, wiesz? Kocham cię mieć blisko, jeszcze pod czas snu. Może dlatego się przemieniłem? Bo czułem się dobrze i bezpiecznie? Czasem tak mam jak coś mi się śni... dziś nie musiało mi się nic śnić, bym czuł się dobrze.
Po dłuższej chwili drapania, głaskania i wtulania się w siebie wzjamenie, przeciągnąłem się jeszcze raz, ziewając porządnie, a następnie zszedłem z łóżka, które zaskrzypiało gdy schodziłem. Dopiero wtedy przemieniłem się w człowieka, na spokojnie, powolutku. Z klęczków wstałem i przeciągnąłem się raz jeszcze.
- Wybacz, czasem zdarza mi się przemiana w nocy... wygodnie mi w wilczej skórze - przyznałem się.


9b2372df4dcad.png

Offline

#595 2019-04-16 23:08:01

Primrose Caladium
Niewinna młoda duszyczka
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 993
Wzrost: 168 cm
Wiek: 20 lat / 23 lata
Rasa: Człowiek
Kolor oczu: intensywnie zielone
UnknownFirefox 64.0

Odp: Duży i mała - wilk i dziewczyna

Kilka sekund zajęło mi dojście do jednej rzeczy. Poczerwieniałam cała zdając sobie sprawę, że przecież Riddick nie miał na sobie nic. Jednak zanik to ogarnęłam zdarzyłam nieco przeciągnąć ciekawskim wzrokiem po jego naprężonych miesniacha łe zaraz potem..
- Ridd... - mruknęłam zawstydzona, chowając twarz w poduszkę i po prostu nie wiedząc jak się zachować. Choć cały czas się uśmiechałam. A moje policzki płonęły żywym ogniem.


1bdd52d63b996.png

Offline

#596 2019-04-16 23:16:37

Riddick Hyde
Wilczuś
Dołączył: 2018-12-12
Liczba postów: 998
Wzrost: 189 cm
Wiek: 32 lata / 35 lat
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Błękitne
WindowsChrome 73.0.3683.86

Odp: Duży i mała - wilk i dziewczyna

Przez chwilę, naprawdę kawał chwili zastanawiałem się o co chodzi Prim, że zareagowała tak niespodziewanie, ale gdy już sobie zdałem sprawę, można było mi przyznawać order idioty i ekshibicjonistą roku. Na Wielkiego Wilka, czy ja mogę czasem pomyśleć, nim zrobię coś co będzie odpychające!?
- Najmocniej przepraszam - wyrzuciłem na jednym wdechu, uciekając natychmiast do łazienki, w której miałem zapasowe bokserki. Założyłem też szlafrok, uznając, że już wystarczająco dużo Prim widziała i teraz raczej nie prędko mogę liczyć na uspokojenie się mojej małej dziewczynki... To takie skomplikowane, ja nie chciałem nic złego...
- Poczułem się nieco zbyt swobodnie... um... wybacz jeszcze raz. Pójdę zaparzyć herbaty - powiedziałem, wychodząc z łazienki i schodząc od razu na dół do kuchni.


9b2372df4dcad.png

Offline

#597 2019-04-16 23:23:58

Primrose Caladium
Niewinna młoda duszyczka
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 993
Wzrost: 168 cm
Wiek: 20 lat / 23 lata
Rasa: Człowiek
Kolor oczu: intensywnie zielone
UnknownFirefox 64.0

Odp: Duży i mała - wilk i dziewczyna

Usiadłam na łóżku, przykładając dłonie do rozpalonych policzków i odprowadzając wzrokiem Ridda.
- Nic nie szkodzi, wilczku! - zawołałam za nim z delikatnym uśmiechem.
Serce mi biło zbyt szybko. Rany, Primrose, uspokój się dziewczyno. Wzięłam głęboki oddech i szybko zeszłam z łóżka. Byłam kompletnie rozbudzona, jakbym nie spala już od dobrych kilku godzin i popędziłam za wilkiem do kuchni.
- To... Nie bierz tego do siebie...! Dobrze? Wybacz... Ja po prostu... Nie wiem się... - zaczęłam się płatać, bo obraz wracał do mnie cały czas, a gorąc nie znikał. Utrzymywał się wciaz na policzkach, zapewnia nadając im mocno czerwony kolor.


1bdd52d63b996.png

Offline

#598 2019-04-16 23:32:36

Riddick Hyde
Wilczuś
Dołączył: 2018-12-12
Liczba postów: 998
Wzrost: 189 cm
Wiek: 32 lata / 35 lat
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Błękitne
WindowsChrome 73.0.3683.86

Odp: Duży i mała - wilk i dziewczyna

- W porządku, to moja wina... - westchnąłem. - Może... um... zapomnij? Jeśli tak będzie łatwiej, to zapomnij, naprawdę - dodałem od razu, starając sobie nie wyobrażać jak wstyd powinno mi być. Oh, niedobry wilczek, zły, zły, zły...! Nie chciałem przecież tak peszyć Prim. Mam nadzieję, że nie będzie teraz omijać ostawania u mnie...


9b2372df4dcad.png

Offline

#599 2019-04-16 23:38:16

Primrose Caladium
Niewinna młoda duszyczka
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 993
Wzrost: 168 cm
Wiek: 20 lat / 23 lata
Rasa: Człowiek
Kolor oczu: intensywnie zielone
UnknownFirefox 64.0

Odp: Duży i mała - wilk i dziewczyna

Zagryzłam policzki od środka i stanęłam w bezruchu. Nie wiedziałam co mam dokładnie zrobić. Co powiedzieć. Jak się zachować. Pierwszy raz w życiu byłam w takiej sytuacji! Miałam straszny mętlik w głowie. Oh, a zapominanie nie wchodziło w grę!
- Ridd... - jęknęłam ale nie wiedziałam co właściwie chce owedziec dalej. Podeszłam bliżej, odrywając jakimś cudem nogi od podłogi. Położyłam mu dłoń na ramieniu i wzięłam głęboki oddech. - Czułeś się bezpiecznie, tak? - próbowałam mu uświadomić że zapamiętałam nie tylko to co on uważał za wielki błąd i coś złego. Bo nadal miałam wrażenie że nic złego się nie stało. Moje spędzenie było... Mimowolne. Gdybym cofnęła czas, może zachowałbym się inaczej...?


1bdd52d63b996.png

Offline

#600 2019-04-16 23:43:05

Riddick Hyde
Wilczuś
Dołączył: 2018-12-12
Liczba postów: 998
Wzrost: 189 cm
Wiek: 32 lata / 35 lat
Rasa: Wilkołak
Kolor oczu: Błękitne
WindowsChrome 73.0.3683.86

Odp: Duży i mała - wilk i dziewczyna

- Oczywiście. Ale czułem się bardziej spokojny. Szczęśliwy. Moje serce spało u mojego boku - wyjaśniłem odchrząkując. Może zapomniała? Chyba tak będzie łatwiej, prawda? Kiedy będzie gotowa to powie. Nie powinienem się wyrywać, to niegrzeczne. - Przemieniłem się bez zastanowienia. Opowiadałem ci, że czasem tak mam... Rozluźniam się i wtedy wpływa na mnie naturalniejsza, instynktowna forma - wyznałem.


9b2372df4dcad.png

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
test1999 - myworldrpg - cucumbe - modelarstwo - polisharmy